Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku za nejlepší ceny online. ✅ Zájezdy do Rakouska bez stravy, s polopenzí, plnou penzí a All Inclusive levně. Last Minute pobyty letecky ✈ s ubytováním za nejlevnější ceny. Rakousko 2019 / 2020.

Rakouskem.cz    >    

Rakousko levně - Rakousko 2019 / 2020

Vyhledávání zájezdů

Rakousko levně podle termínu

Landhaus Bürse
Dovolená Rakousko 2019 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Landhaus Bürse, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 13. prosinec až úterý 17. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 25 % v aktuální ceně 1680,- Kč.
 
Apartmány Sonnenbahn
Dovolená Rakousko 2019 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Apartmány Sonnenbahn, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 13. prosinec až pátek 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5110,- Kč.
 
Appartements Schneider
Dovolená Rakousko 2019 - Katschberg v hvězdičkovém ubytování Appartements Schneider, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu pátek 13. prosinec až pondělí 23. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8185,- Kč.
 
Astrid
Dovolená Rakousko 2019 - Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Astrid, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 13. prosinec až pondělí 16. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3660,- Kč.
  • Dětský koutek
 
Bungalovy Hollam
Dovolená Rakousko 2019 - Tauplitz v hvězdičkovém ubytování Bungalovy Hollam, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 13. prosinec až středa 18. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2600,- Kč.
 
Hotel Auderer V Imstu
Dovolená Rakousko 2019 - Pitztal v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Auderer V Imstu, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 13. prosinec až úterý 17. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4950,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Wifi zdarma
 
Chalety Alpenparks Hagan Lodge
Dovolená Rakousko 2019 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Chalety Alpenparks Hagan Lodge, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 13. prosinec až úterý 17. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3150,- Kč.
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Prázdninová Vesnička Alpendorf Dachstein-West
Dovolená Rakousko 2019 - Annaberg v hvězdičkovém ubytování Prázdninová Vesnička Alpendorf Dachstein-West, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 13. prosinec až středa 18. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2855,- Kč.
 
Privátní Domy V St. Michael Im Lungau
Dovolená Rakousko 2019 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Privátní Domy V St. Michael Im Lungau, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 13. prosinec až čtvrtek 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6240,- Kč.
 
Tauernhotel Wisenegg Obertauern
Dovolená Rakousko 2019 - Obertauern v 3hvězdičkovém ubytování Tauernhotel Wisenegg Obertauern, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 13. prosinec až neděle 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5570,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 3652 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal