Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v lednu 2021. Last Minute zájezdy do Rakouska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v lednu v Rakousku. Rakousko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Leden v Rakousku.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená v Rakousku - leden 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Rakouska v lednu 2021

Hotel Post
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Post, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až úterý 5. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 7378,- Kč.
 • Bar
 
Hotel Post
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Post, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až pondělí 4. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 5628,- Kč.
 • Bar
 
Hotel Post
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Post, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až pátek 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 12625,- Kč.
 • Bar
 
Alpenhotel Dachstein, Bad Goisern
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Alpenhotel Dachstein, Bad Goisern, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až neděle 3. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5340,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Alpenlandhof (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Alpenlandhof (Ei), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až středa 6. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 11360,- Kč.
 
Alpenrose
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Pitztal v hvězdičkovém ubytování Alpenrose, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až neděle 3. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 10646,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Apartment Val Sinestra (Sg)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Ischgl / Kappl v hvězdičkovém ubytování Apartment Val Sinestra (Sg), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až pátek 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3349,- Kč.
 
Apartment Val Sinestra (Sg)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Ischgl / Kappl v hvězdičkovém ubytování Apartment Val Sinestra (Sg), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až pondělí 4. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1543,- Kč.
 
Beauty & Vital Jennys Schlössl (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Serfaus / Fiss / Ladis v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Beauty & Vital Jennys Schlössl (Ei), s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až neděle 3. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8725,- Kč.
 
Beauty & Vital Jennys Schlössl (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Serfaus / Fiss / Ladis v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Beauty & Vital Jennys Schlössl (Ei), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až pondělí 4. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12625,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 3709 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Rakousko podle měsíce odjezdu

Rakousko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal