Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v lednu 2020. ✅ Zájezdy do Rakouska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si počasí v lednu v Rakousku. Rakousko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Leden v Rakousku.

Rakouskem.cz    >    

Zájezdy a dovolená Rakousko v lednu - Leden v Rakousku

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy a dovolená v Rakousku 2020

Hotel Wisenegg - Polopenze
Dovolená Rakousko 2020 - Lungau / St. Michael v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wisenegg - Polopenze, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. leden až středa 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 18489,- Kč.
 
Therme Laa - Hotel & Silent Spa
Dovolená Rakousko 2020 - Dolní Rakousko v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Therme Laa - Hotel & Silent Spa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. leden až středa 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 31208,- Kč.
 
Aktiv Und Welnesshotel Kohlerhof Fügen
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal 3000 / Hintertux v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aktiv Und Welnesshotel Kohlerhof Fügen, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. leden až středa 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové v aktuální ceně 27700,- Kč.
 
Gasthof Andrelwirt (Ei)
Dovolená Rakousko 2020 - Rauris v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Andrelwirt (Ei), s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. leden až středa 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 12745,- Kč.
 
Almrausch Hinterglemm
Dovolená Rakousko 2020 - Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Almrausch Hinterglemm, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. leden až neděle 5. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové v aktuální ceně 11630,- Kč.
 
Almresort Gerlitzen Kanzelhöhe
Dovolená Rakousko 2020 - Gerlitzen v 3hvězdičkovém ubytování Almresort Gerlitzen Kanzelhöhe, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. leden až sobota 11. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové v aktuální ceně 19633,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Anonymní Apartmány A Pokoje St. Michael
Dovolená Rakousko 2020 - Obertauern v hvězdičkovém ubytování Anonymní Apartmány A Pokoje St. Michael, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. leden až neděle 5. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1835,- Kč.
 
Bergblick Bad Goisern
Dovolená Rakousko 2020 - Horní Rakousko v 3hvězdičkovém ubytování Bergblick Bad Goisern, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. leden až pátek 10. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové v aktuální ceně 11200,- Kč.
 
Edelweiss - Bier Loncium Nassfeld
Dovolená Rakousko 2020 - Nassfeld v 3hvězdičkovém ubytování Edelweiss - Bier Loncium Nassfeld, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. leden až pátek 3. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2150,- Kč.
 
Gasthof Klammer V Kremsbrücke
Dovolená Rakousko 2020 - Katschberg v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Klammer V Kremsbrücke, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. leden až neděle 5. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5280,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 1109 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Rakousko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal