Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v lázních za nejlepší ceny online. ☀️ All Inclusive a Last Minute pobyty v lázních v Rakousku výhodně se slevou. Dotované lázeňské zájezdy pro seniory 55+. Rakousko 2020 / 2021.

Rakouskem.cz    >    

Rakouské lázně - Rakousko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Rakouské lázně podle termínu

Hotel Tauern Spa
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kaprun / Zell am See v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Tauern Spa, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 8160,- Kč.
 
Tauern Spa Zell Am See – Kaprun
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Tauern Spa Zell Am See – Kaprun, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12413,- Kč.
 
Resort Feriendorf Obertraun
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Horní Rakousko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Feriendorf Obertraun, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 3014,- Kč.
 
Tauern Spa Zell Am See – Kaprun
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Tauern Spa Zell Am See – Kaprun, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až pátek 18. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 46476,- Kč.
 
Hotel Berghof - Crystal Spa & Sports
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Zillertal 3000 / Hintertux v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Berghof - Crystal Spa & Sports, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. prosinec až čtvrtek 17. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 22943,- Kč.
 
Hotel Tauern Spa
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kaprun / Zell am See v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Tauern Spa, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, v aktuální ceně 36720,- Kč.
 
Hotel Tauern Spa
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kaprun / Zell am See v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Tauern Spa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, v aktuální ceně 12240,- Kč.
 
Hotel Tauern Spa
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kaprun / Zell am See v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Tauern Spa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, v aktuální ceně 12240,- Kč.
 
Tauern Spa Zell Am See – Kaprun
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Tauern Spa Zell Am See – Kaprun, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4138,- Kč.
 
Tauern Spa Zell Am See – Kaprun
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Tauern Spa Zell Am See – Kaprun, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až pondělí 21. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 34063,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 290 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal