Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska
Rakouskem    >    

Last Minute Rakousko

Vyhledávání zájezdů

Last Minute Rakousko a Super Last Minute Rakousko 2018

Apartmány A Pensiony V Matrei - Kals
Dovolená Rakousko 2018 - Matrei / Kals v hvězdičkovém ubytování Apartmány A Pensiony V Matrei - Kals, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 50 % v aktuální ceně 5565,- Kč.
 
Appartementhaus Anita
Dovolená Rakousko 2018 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Appartementhaus Anita, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 35 % v aktuální ceně 3097,- Kč.
 
Sonnenhotel Zaubek
Dovolená Rakousko 2018 - Gerlitzen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sonnenhotel Zaubek, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až středa 28. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 % v aktuální ceně 7477,- Kč.
 
Apartmány Regina, Zell Am Ziller
Dovolená Rakousko 2018 - Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Regina, Zell Am Ziller, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 7 % v aktuální ceně 8940,- Kč.
 
Apartmány Salcbursko – Typ A
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Apartmány Salcbursko – Typ A, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 7481,- Kč.
 
Penzion Pfandl Bad Ischl
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Pfandl Bad Ischl, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 7490,- Kč.
 
Kogler
Dovolená Rakousko 2018 - Tauplitz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kogler, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 13394,- Kč.
 
Penzion Schweigerhof, Ramsau Am Dachstein
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Schweigerhof, Ramsau Am Dachstein, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až úterý 27. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 3900,- Kč.
 
Montana
Dovolená Rakousko 2018 - Tauplitz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Montana, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 12360,- Kč.
 
Alpenrose
Dovolená Rakousko 2018 - Pitztal v hvězdičkovém ubytování Alpenrose, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až pondělí 26. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 5174,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2130 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal