Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka pobytů v Rakousku - květen 2020. Pobyty Rakousko v květnu 2020 za nejvýhodnější ceny.

Rakouskem.cz    >    

Rakousko květen 2020

Vyhledávání zájezdů

Pobyty Rakousko květen 2020

Resort Achensee
Dovolená Rakousko 2020 - Achensee v hvězdičkovém ubytování Resort Achensee, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 3. květen až čtvrtek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7129,- Kč.
 
Resort Achensee
Dovolená Rakousko 2020 - Achensee v hvězdičkovém ubytování Resort Achensee, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 3. květen až neděle 10. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 12476,- Kč.
 
Resort Achensee
Dovolená Rakousko 2020 - Achensee v hvězdičkovém ubytování Resort Achensee, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 3. květen až čtvrtek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7439,- Kč.
 
Thermenhof Derdak
Dovolená Rakousko 2020 - Burgenland v 3hvězdičkovém ubytování Thermenhof Derdak, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 3. květen až čtvrtek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8613,- Kč.
 
Apartmány Russbach
Dovolená Rakousko 2020 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Apartmány Russbach, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 4. květen až čtvrtek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1228,- Kč.
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
Appartements Salentinig
Dovolená Rakousko 2020 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Appartements Salentinig, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 4. květen až středa 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1098,- Kč.
 
Feriendorf Obertraun
Dovolená Rakousko 2020 - Dachstein West v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Feriendorf Obertraun, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 4. květen až sobota 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3618,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Ferienhaus Nocki
Dovolená Rakousko 2020 - Bad Kleinkirchheim v hvězdičkovém ubytování Ferienhaus Nocki, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 4. květen až středa 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 981,- Kč.
 
Ferienwohnung Michaela
Dovolená Rakousko 2020 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Ferienwohnung Michaela, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 4. květen až čtvrtek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 816,- Kč.
 
Hotel Jufa Lungau
Dovolená Rakousko 2020 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Hotel Jufa Lungau, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 4. květen až neděle 10. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7540,- Kč.
 

Zobrazeno 61-70 z 474 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Rakousko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal