Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka pobytů v Rakousku - květen 2020. Pobyty Rakousko v květnu 2020 za nejvýhodnější ceny.

Rakouskem.cz    >    

Rakousko květen 2020

Vyhledávání zájezdů

Pobyty Rakousko květen 2020

Appartementanlage Mölltaler Gletscher Libor Drtil
Dovolená Rakousko 2020 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Appartementanlage Mölltaler Gletscher Libor Drtil, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 3. květen až pátek 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 25 % v aktuální ceně 1664,- Kč.
 
Landhaus Bürse
Dovolená Rakousko 2020 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Landhaus Bürse, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 3. květen až čtvrtek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 25 % v aktuální ceně 1680,- Kč.
 
Appartementhaus Anita
Dovolená Rakousko 2020 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Appartementhaus Anita, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 3. květen až úterý 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 20 % v aktuální ceně 998,- Kč.
 
Appartementhaus Gletscherblick
Dovolená Rakousko 2020 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Appartementhaus Gletscherblick, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 3. květen až čtvrtek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 14 % v aktuální ceně 1654,- Kč.
 
Apartmánny Alpin Resort Erzberg
Dovolená Štýrsko levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Apartmánny Alpin Resort Erzberg s délkou 5 dní, v termínu 3. květen 2020 až 7. květen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, jarní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1635 Kč.
 
Appartement Regina
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal 3000 / Hintertux v 3hvězdičkovém ubytování Appartement Regina, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 3. květen až čtvrtek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1113,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia
Dovolená Rakousko 2020 - Nassfeld v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 3. květen až čtvrtek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9686,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Ferienhausanlage Alpendorf Dachstein-West
Dovolená Rakousko 2020 - Annaberg v hvězdičkovém ubytování Ferienhausanlage Alpendorf Dachstein-West, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 3. květen až neděle 10. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2128,- Kč.
 
Ferienhausanlage Alpendorf Dachstein-West
Dovolená Rakousko 2020 - Annaberg v hvězdičkovém ubytování Ferienhausanlage Alpendorf Dachstein-West, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 3. květen až čtvrtek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1216,- Kč.
 
Flattach, Apartmány Monika - Zima
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v hvězdičkovém ubytování Flattach, Apartmány Monika - Zima, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu neděle 3. květen až pondělí 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 522,- Kč.
 

Zobrazeno 61-70 z 678 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Rakousko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal