Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v květnu 2020. Last Minute zájezdy do Rakouska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu v Rakousku. Rakousko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Květen v Rakousku.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená v Rakousku - květen 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Rakouska v květnu 2020

Penzion Stoder - Léto
Dovolená Rakousko 2020 - Hinterstoder v hvězdičkovém ubytování Penzion Stoder - Léto, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až neděle 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1300,- Kč.
 
Apartments Doris
Dovolená Rakousko 2020 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Apartments Doris, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až pátek 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 56 % v aktuální ceně 1717,- Kč.
 
Thermenhof Lutzmannsburg
Dovolená Rakousko 2020 - Burgenland v 3hvězdičkovém ubytování Thermenhof Lutzmannsburg, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až sobota 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 46 % v aktuální ceně 15725,- Kč.
 
Appartements Dullnig
Dovolená Rakousko 2020 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Appartements Dullnig, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až čtvrtek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 33 % v aktuální ceně 2191,- Kč.
 
Appartementhaus Angermaier
Dovolená Rakousko 2020 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Appartementhaus Angermaier, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až sobota 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 23 % v aktuální ceně 2940,- Kč.
  • Vnější bazén
 
Appartementhaus Lercher
Dovolená Rakousko 2020 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Appartementhaus Lercher, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až pondělí 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 5 % v aktuální ceně 787,- Kč.
 
Abu122
Dovolená Rakousko 2020 - Burgenland v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Abu122, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až sobota 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4643,- Kč.
 
Alpenrose
Dovolená Rakousko 2020 - Pitztal v hvězdičkovém ubytování Alpenrose, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až čtvrtek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9550,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Apartmánový Dům Monika
Dovolená Rakousko 2020 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Monika, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až sobota 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3710,- Kč.
 
Apartmány Peterlerhof
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal 3000 / Hintertux v hvězdičkovém ubytování Apartmány Peterlerhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až sobota 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6720,- Kč.
 

Zobrazeno 11-20 z 474 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Rakousko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal