Lyžování|Dovolená|Last Minute

Dovolená v Rakousku - květen 2024

Dovolená Rakousko v květnu 2024. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v květnu 2024. Zájezdy Rakousko za nejvýhodnější ceny online.

Rakousko v květnu 2024

Dovolená Rakousko na jaře 2024 v letovisku Tyrolsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Das Walchsee, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 2. květen až sobota 4. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 223 dní za aktuální cenu 4880,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Dovolená v Rakousku - květen 2024
Das Walchsee
★★★★
 
 • 4 880 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Rakousku na jaře 2024 v lokalitě Zillertal 3000 / Hintertux, Badhotel Kirchler, v místě Badhotel Kirchler v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Badhotel Kirchler od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 6. května do čtvrtka 9. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 227 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 9600,- Kč.

Atributy: s krbem, s masážemi, s restaurací, termální lázně.


Stravování

snídaně bufet, večeře menu o 4 chodech s volbou ze 3 menu, salátový a moučníkový bufet, (regionální i mezinárodní kuchyně, kvalitní vína, produkty z vlastního hospodářství)

Ubytování

základním typem jsou 2lůžkové pokoje v hlavní a přilehlé budově Typ A ( 21,5 m2 ): v přilehlé budově – vana nebo sprcha, WC, SAT - TV, rádio, telefon, trezor, koupací plášť, fén většinou balkon Typ B ( 31 m2 ): v hlavní budově – vana nebo sprcha a WC, SAT - TV, rádio, telefon, trezor, koupací plášť, většinou balkon Typ C ( 42 m2 ): v hlavní budově – vana nebo sprcha a WC, SAT - TV, rádio, telefon, trezor, koupací plášť, balkon - hotelové apartmá na vyžádání

Vybavení

prostorná hala se sezením a s recepcí, stylová restaurace, jídelna s krbem, terasa, internetový koutek, další restaurační a kavárenské prostory, bar, sklepní diskotéka, výtah, lyžárna, sušárna, parkoviště.Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu a stojí EUR 4,00 za hodinu.

Aktivity

termální krytý bazén, finská sauna, parní lázeň, bylinková sauna, za poplatek masáže, solárium….

Minimální počet nocí

3

Rakousko v květnu 2024
Badhotel Kirchler
★★★★
 • Vnitřní bazén
 • TV
 • Zastávka skibusu
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Internet zdarma
 
 • 9 600 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na jaře 2024 v letovisku Korutany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dorfhotel Schönleitn, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 7. květen až středa 8. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 228 dní za aktuální cenu 1830,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Dovolená v Rakousku - květen 2024 - Dorfhotel Schönleitn
Dorfhotel Schönleitn
★★★★
 
 • 1 830 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku na jaře 2024 v lokalitě Mölltal / Ankogel v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Flattacher Hof od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 7. května do pátku 10. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 228 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 9405,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Flattacher Hof je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 6 cestovatelů).
Dovolená v Rakousku - květen 2024 - Flattacher Hof
Flattacher Hof
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 9 405 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Rakousko na jaře 2024 v letovisku Vídeň v ?hvězdičkovém ubytování Barokní SCHONBRUNN a koncert, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 8. květen až čtvrtek 9. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 229 dní za aktuální cenu 949,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Dovolená v Rakousku - květen 2024 - Barokní SCHONBRUNN a koncert
Barokní SCHONBRUNN a koncert
★★
 
 • 949 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku na jaře 2024 v lokalitě Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Klockerhaus od Invie v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 10. května do čtvrtka 23. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 231 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální online ceně 19395,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Klockerhaus je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 7 cestovatelů).
Rakousko v květnu 2024 - Klockerhaus
Klockerhaus
★★★
👍👍👍👍👍
 • 22 818 Kč
 • 19 395 Kč
 • - 15 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na jaře 2024 v letovisku Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Klockerhaus, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 11. květen až neděle 19. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 232 dní za aktuální cenu 11936,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 14 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 7 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Klockerhaus 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Rakousko v květnu 2024 - Klockerhaus
  Klockerhaus
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 13 879 Kč
  • 11 936 Kč
 • - 14 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená v Rakousku na jaře 2024 v lokalitě Zillertal 3000 / Hintertux, Hintertux, v místě Hintertux v ?hvězdičkovém ubytování Ferienhof Zur Sonne od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 12. května do neděle 19. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 233 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 14000,- Kč.
  Rakousko v květnu 2024 - Ferienhof Zur Sonne
  Ferienhof Zur Sonne
  ★★
  • Vnitřní bazén
  • TV
  • Lednička
  • Klidná lokalita
  • Zastávka skibusu
  • Internet zdarma
   
  • 14 000 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko na jaře 2024 v letovisku Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Klockerhaus, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 12. květen až pátek 24. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 233 dní za aktuální cenu 17904,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 14 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 7 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Klockerhaus 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Rakousko v květnu 2024 - Klockerhaus
  Klockerhaus
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 20 819 Kč
  • 17 904 Kč
 • - 14 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená v Rakousku na jaře 2024 v lokalitě Tyrolsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Das Walchsee od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 13. května do čtvrtka 16. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 234 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 7695,- Kč.
  Das Walchsee
  Das Walchsee
  ★★★★
   
  • 7 695 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 48 nalezených

  Dovolenou Rakousko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Tunisko květen, Turecko květen, USA květen nebo například dovolenou Vietnam květen? Další možností je třeba Zanzibar květen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rakousko nebo sekci dovolená s dětmi.