Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku - květen 2019. Zájezdy do Rakouska v květnu 2019 za nejvýhodnější ceny.

Rakouskem.cz    >    

Rakousko květen 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená v květnu - Rakousko 2019

Kaňon Medvědí soutěska
Dovolená Rakousko 2019 - Štýrsko v hvězdičkovém ubytování Kaňon Medvědí soutěska, s délkou 1 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až středa 1. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy poznávací levně se slevou 37 % v aktuální ceně 499,- Kč.
 
Aktivhotel Donnerhof
Dovolená Rakousko 2019 - Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aktivhotel Donnerhof, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až pondělí 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % v aktuální ceně 9082,- Kč.
 
Alpendomizil Neuhaus
Dovolená Rakousko 2019 - Tyrolsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpendomizil Neuhaus, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až středa 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 25284,- Kč.
 
Apartmány Russbach
Dovolená Rakousko 2019 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Apartmány Russbach, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až neděle 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1635,- Kč.
 
Appartementhaus Innerfraganter Wirt
Dovolená Rakousko 2019 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Appartementhaus Innerfraganter Wirt, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až středa 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4261,- Kč.
 
Appartements Dullnig
Dovolená Rakousko 2019 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Appartements Dullnig, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až pátek 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1229,- Kč.
 
Cesta Grand Aktivhotel & Spa
Dovolená Rakousko 2019 - Bad Gastein v hvězdičkovém ubytování Cesta Grand Aktivhotel & Spa, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až sobota 11. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 21868,- Kč.
 
Ferienwohnung Brandstätter
Dovolená Rakousko 2019 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Ferienwohnung Brandstätter, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až středa 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3119,- Kč.
 
Ferienwohnung Zechner Heidi
Dovolená Rakousko 2019 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Ferienwohnung Zechner Heidi, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až pátek 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1137,- Kč.
 
Gasthof Wasserfall Ve Fusch An Der Grossglocknerstrasse
Dovolená Rakousko 2019 - Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Wasserfall Ve Fusch An Der Grossglocknerstrasse, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až pondělí 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7850,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 382 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal