Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Květen v Rakousku ✅ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v květnu 2019. Zájezdy do Rakouska v květnu 2019 za nejvýhodnější ceny. All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Rakousko květen 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená v Rakousku v květnu 2019

Appartements Salentinig
Dovolená Rakousko 2019 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Appartements Salentinig, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až sobota 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 1 % v aktuální ceně 1728,- Kč.
 
Apartmány Alpin Resort Erzberg
Dovolená Štýrsko levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Apartmány Alpin Resort Erzberg s délkou 4 dní, v termínu 1. květen 2019 až 4. květen 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, jarní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2550 Kč.
 
Goisererhof
Dovolená Rakousko 2019 - Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Goisererhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až středa 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 12544,- Kč.
 
Hauserwirt
Dovolená Rakousko 2019 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Hauserwirt, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až středa 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6930,- Kč.
 
Hotel Jufa Murau
Dovolená Rakousko 2019 - Štýrsko v hvězdičkovém ubytování Hotel Jufa Murau, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až pátek 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4530,- Kč.
 
Chaty Kreischberg
Dovolená Rakousko 2019 - Štýrsko v hvězdičkovém ubytování Chaty Kreischberg, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až úterý 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1877,- Kč.
 
Best Western Plus Amedia Hotel Wien
Dovolená Rakousko 2019 - Vídeň v hvězdičkovém ubytování Best Western Plus Amedia Hotel Wien, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. květen až neděle 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 1 % v aktuální ceně 8115,- Kč.
 
Alpenrose
Dovolená Rakousko 2019 - Pitztal v hvězdičkovém ubytování Alpenrose, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. květen až sobota 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1540,- Kč.
 
Appartements Im Schindlhaus
Dovolená Tyrolsko levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Appartements Im Schindlhaus s délkou 4 dní, v termínu 2. květen 2019 až 5. květen 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, jarní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 964 Kč.
 
Cesta Grand Aktivhotel & Spa
Dovolená Rakousko 2019 - Bad Gastein v hvězdičkovém ubytování Cesta Grand Aktivhotel & Spa, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. květen až středa 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 13146,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 485 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Rakousko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal