Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Kreischberg / Murau 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Kreischberg / Murau za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Kreischberg / Murau. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Kreischberg / Murau - Kreischberg / Murau 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Kreischberg / Murau a Last Minute zájezdy

Appartements Ferienpark Kreischberg
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Appartements Ferienpark Kreischberg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4131,- Kč.
 
Ast010
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Ast010, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3410,- Kč.
 
Ast011
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Ast011, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3410,- Kč.
 
Ferienpark Kreischberg (Ei)
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Ferienpark Kreischberg (Ei), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2523,- Kč.
 
Ferienpark Kreischberg (Ei)
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Ferienpark Kreischberg (Ei), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4415,- Kč.
 
Kreischberg Chalet
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Kreischberg / Murau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kreischberg Chalet, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 21640,- Kč.
 
Penzion Ortner
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Ortner, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4560,- Kč.
  • Bar
 
Penzion Ortner
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Ortner, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6000,- Kč.
  • Bar
 
Ferienpark Kreischberg (Ei)
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Ferienpark Kreischberg (Ei), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2523,- Kč.
 
Ferienpark Kreischberg (Ei)
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Ferienpark Kreischberg (Ei), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3153,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 419 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Kreischberg / Murau podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal