Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Kreischberg / Murau 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Kreischberg / Murau za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Kreischberg / Murau. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Kreischberg / Murau - Kreischberg / Murau 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Kreischberg / Murau a Last Minute zájezdy

Hotel Jufa Murau
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Hotel Jufa Murau, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8630,- Kč.
 
Hotel Jufa Murau
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Hotel Jufa Murau, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. duben až pátek 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5760,- Kč.
 
Hotel Jufa Murau
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Hotel Jufa Murau, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až pátek 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4320,- Kč.
 
Hotel Jufa Murau
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Hotel Jufa Murau, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až úterý 27. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8630,- Kč.
 
Hotel Jufa Murau
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Hotel Jufa Murau, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až pátek 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2880,- Kč.
 
Hotel Jufa Murau
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Hotel Jufa Murau, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5760,- Kč.
 
Penzion Ortner
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Ortner, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4600,- Kč.
  • Bar
 
Hotel Jufa Murau
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Hotel Jufa Murau, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až úterý 27. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7200,- Kč.
 
Hotel Jufa Murau
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Hotel Jufa Murau, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2880,- Kč.
 
Hotel Jufa Murau
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Hotel Jufa Murau, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4320,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 309 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Kreischberg / Murau podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal