Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Kreischberg / Murau 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Kreischberg / Murau za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Kreischberg / Murau. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Kreischberg / Murau - Kreischberg / Murau 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Kreischberg / Murau a Last Minute zájezdy

Ferienpark Kreischberg (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Ferienpark Kreischberg (Ei), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3817,- Kč.
 
Ferienpark Kreischberg (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Ferienpark Kreischberg (Ei), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až pátek 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3053,- Kč.
 
Apartmány Ferienpark Kreischberg
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Ferienpark Kreischberg, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 3779,- Kč.
 
Ferienpark Kreischberg (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Ferienpark Kreischberg (Ei), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3817,- Kč.
 
Relax Resort Hotel, Kreischberg
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Relax Resort Hotel, Kreischberg, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 17110,- Kč.
 
Ferienpark Kreischberg (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Ferienpark Kreischberg (Ei), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3053,- Kč.
 
Ferienpark Kreischberg - Dorfappartement
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Ferienpark Kreischberg - Dorfappartement, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5590,- Kč.
 
Ferienpark Kreischberg (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Ferienpark Kreischberg (Ei), s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až středa 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4580,- Kč.
 
Hotel Waldschlössl
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Waldschlössl, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6870,- Kč.
 
Apartmány Ferienpark Kreischberg
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Ferienpark Kreischberg, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až pondělí 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 33 %, v aktuální ceně 2267,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 174 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Kreischberg / Murau podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal