All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Kreischberg / Murau 2021 - Kreischberg / Murau 2021

Dovolená Kreischberg / Murau 2021. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Kreischberg / Murau za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Kreischberg / Murau. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Kreischberg / Murau 2021

Gasthof Ortner
★★★
👍👍👍👍
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 
 • 4 280 Kč

Detail

3.8/5 Skvělé (3 hodnocení)

Nejnovější recenze: Super, doporučuji

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau, v místě Gasthof Ortner v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Ortner, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pátek 6. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4280,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Gasthof Ortner je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Gasthof Ortner
★★★
👍👍👍👍
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 
 • 5 640 Kč

Detail

3.8/5 Skvělé (3 hodnocení)

Nejnovější recenze: Super, doporučuji

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Kreischberg / Murau, v místě Gasthof Ortner v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Ortner od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 2. srpna do pátek 6. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5640,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Jufa Murau
★★★
 
 • 6 510 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Murau, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pátek 6. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6510,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Jufa Murau
★★★
 
 • 9 780 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Murau od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 2. srpna do neděle 8. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9780,- Kč.
Jufa Murau
★★★
 
 • 3 260 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Murau, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až středa 4. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3260,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Jufa Murau
★★★
 
 • 3 260 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Murau od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 3. srpna do čtvrtek 5. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3260,- Kč.
Jufa Murau
★★★
 
 • 8 150 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Murau, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až neděle 8. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8150,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Jufa Murau
★★★
 
 • 4 890 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Murau od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 3. srpna do pátek 6. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4890,- Kč.
Jufa Murau
★★★
 
 • 6 510 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Murau, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až neděle 8. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6510,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Jufa Murau
★★★
 
 • 3 260 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Murau od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. srpna do pátek 6. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3260,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 314 nalezených

Dovolenou Kreischberg / Murau 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Černá Hora 2021, dovolenou Dominikánská republika 2021, dovolenou Egypt 2021/2022 nebo například dovolenou Francie 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Chorvatsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Kreischberg / Murau levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Kreischberg / Murau nebo sekci dovolená s dětmi.