All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Korutany 2021 / 2022 - Korutany 2021 / 2022

Dovolená Korutany 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Korutany za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Korutany. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Korutany 2021 / 2022

Eden Park Retro Chic
★★★
 
 • 6 500 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Korutany, v místě Eden Park Retro Chic v 3hvězdičkovém ubytování Eden Park Retro Chic, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. říjen až sobota 30. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 6500,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Eden Park Retro Chic
★★★
 
 • 2 600 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Korutany, v místě Eden Park Retro Chic v 3hvězdičkovém ubytování Eden Park Retro Chic od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 25. října do středa 27. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 2600,- Kč.
Hotel Platzer (Gmünd In Kärnten)
★★★
 • Bar
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • TV
 • Tenis
 • 8 000 Kč
 • 7 840 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Korutany, v místě Hotel Platzer (Gmünd in Kärnten) v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Platzer (Gmünd In Kärnten), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 26. říjen až sobota 30. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, aktuálně v ceně 7840,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Falkensteiner Club Funimation
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 15 725 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (123 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Korutany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Club Funimation od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 26. října do neděle 31. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 15725,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Falkensteiner Club Funimation
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 18 760 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (123 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Korutany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Club Funimation, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 27. říjen až úterý 2. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 18760,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Falkensteiner Club Funimation je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Gasthof Fair
   
  • 3 653 Kč

  Detail

  Dovolená Korutany levně, s neznámým počtem hvězdiček. Gasthof Fair s délkou 4 dní, v termínu 28. říjen 2021 až 31. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 3653 Kč.
  Hotel Eden Park - Retro Chique
  ★★★
   
  • 1 300 Kč

  Detail

  Dovolená Korutany levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Eden Park - Retro Chique s délkou 2 dní, v termínu 28. říjen 2021 až 29. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 1300 Kč.
  Hotel Vanda
  ★★★
   
  • 2 317 Kč

  Detail

  Dovolená Korutany levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Vanda s délkou 4 dní, v termínu 28. říjen 2021 až 31. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 2317 Kč.
  Seepark Wörthersee Resort (Klagenfurt)
  ★★
   
  • 5 820 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Korutany, v místě Seepark Wörthersee Resort (Klagenfurt) v ?hvězdičkovém ubytování Seepark Wörthersee Resort (Klagenfurt), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. říjen až neděle 31. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5820,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Sonnenhotel Hafnersee
   
  • 2 840 Kč

  Detail

  Dovolená Korutany levně, s neznámým počtem hvězdiček. Sonnenhotel Hafnersee s délkou 3 dní, v termínu 29. říjen 2021 až 31. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 2840 Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 315 nalezených

  Dovolenou Korutany 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Černá Hora 2021, dovolenou Dominikánská republika 2021, dovolenou Egypt 2021/2022 nebo například dovolenou Francie 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Chorvatsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Korutany levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Korutany nebo sekci dovolená s dětmi.