Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska
Rakouskem    >    
Kitzbühel / Mittersill    >    

Hotel Heitzmann V Mittersillu

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Hotel Heitzmann V Mittersillu - Kitzbühel / Mittersill

Hotel Heitzmann V Mittersillu
Dovolená Rakousko 2017 - Tyrolsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Heitzmann V Mittersillu, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 5. prosinec až sobota 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4980,- Kč.
 
Hotel Heitzmann V Mittersillu
Dovolená Rakousko 2018 - Tyrolsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Heitzmann V Mittersillu, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 1. duben až středa 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4980,- Kč.
 
Hotel Heitzmann V Mittersillu
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Heitzmann V Mittersillu, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 25. srpen až úterý 28. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 281 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5070,- Kč.
 
Hotel Heitzmann V Mittersillu
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Heitzmann V Mittersillu, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 10. září až pátek 14. září, s dopravou vlastní - například autem, za 297 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6760,- Kč.
 
Hotel Heitzmann V Mittersillu
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Heitzmann V Mittersillu, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 18. září až pátek 21. září, s dopravou vlastní - například autem, za 305 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5070,- Kč.
 
Hotel Heitzmann V Mittersillu
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Heitzmann V Mittersillu, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 30. září až středa 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 317 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4980,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kitzbühel / Mittersill podle měsíce odjezdu

Copyright© Rakouskem.cz 2013-2017, všechna práva vyhrazena.