All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Kitzbühel / Mittersill 2021 / 2022 - Kitzbühel / Mittersill 2021 / 2022

Dovolená Kitzbühel / Mittersill 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Kitzbühel / Mittersill za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Kitzbühel / Mittersill. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Kitzbühel / Mittersill 2021 / 2022

Alpen Glück Kirchberger Hof
★★★★
 • Bar
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • TV
 • Vnitřní bazén
 
 • 17 360 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill, v místě Alpen Glück Kirchberger Hof v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpen Glück Kirchberger Hof, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. říjen až úterý 2. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, aktuálně v ceně 17360,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Alpen Glück Kirchberger Hof
★★★★
 • Bar
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • TV
 • Vnitřní bazén
 
 • 19 530 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Kitzbühel / Mittersill, v místě Alpen Glück Kirchberger Hof v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpen Glück Kirchberger Hof od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 25. října do středa 3. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, v aktuální online ceně 19530,- Kč.
Alpen Glück Kirchberger Hof
★★★★
 • Bar
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • TV
 • Vnitřní bazén
 
 • 15 190 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill, v místě Alpen Glück Kirchberger Hof v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpen Glück Kirchberger Hof, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. říjen až pondělí 1. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, aktuálně v ceně 15190,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Lifthotel
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 10 470 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (37 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Lifthotel od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 25. října do neděle 31. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 10470,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Lifthotel
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 760 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (37 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Lifthotel, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. říjen až pátek 29. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6760,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Lifthotel je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Lifthotel
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 450 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (37 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Lifthotel od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 25. října do sobota 30. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8450,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Lifthotel
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 560 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (37 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Lifthotel, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. říjen až sobota 30. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8560,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Lifthotel je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Explorer Kitzbühel
★★★
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 3 020 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Kitzbühel / Mittersill, v místě Explorer Kitzbühel v 3hvězdičkovém ubytování Explorer Kitzbühel od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 26. října do čtvrtek 28. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3020,- Kč.
Lifthotel
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 11 830 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (37 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Lifthotel, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 26. říjen až úterý 2. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 11830,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Lifthotel je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Lifthotel
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 810 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (37 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Lifthotel od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 26. října do neděle 31. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8810,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 763 nalezených

Dovolenou Kitzbühel / Mittersill 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou USA 2021, dovolenou Vietnam 2021, dovolenou Zanzibar 2021/2022 nebo například dovolenou Albánie 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Bali.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Kitzbühel / Mittersill levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Kitzbühel / Mittersill nebo sekci dovolená s dětmi.