Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Last Minute Kitzbühel / Mittersill levně a dovolená Kitzbühel / Mittersill autem a autobusem 2018. Ubytování se stravou - včetně pobytů All Inclusive. Jezera, hory a lyžování na ledovci.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Kitzbühel / Mittersill

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Kitzbühel / Mittersill 2018 a Last Minute zájezdy

Hotel Schweizerhof Sport- & Beautyhotel
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Schweizerhof Sport- & Beautyhotel, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 21. červen až sobota 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 2 % v aktuální ceně 22137,- Kč.
 
Hotel Zur Tenne
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Zur Tenne, s délkou 16 dní. Pobyt v termínu neděle 24. červen až pondělí 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 2 % v aktuální ceně 40296,- Kč.
 
Hotel Zur Tenne
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Zur Tenne, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 24. červen až čtvrtek 28. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 2 % v aktuální ceně 10746,- Kč.
 
Hotel Austria
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Austria, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 25. červen až pondělí 2. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 10791,- Kč.
 
Hotel Schweizerhof Sport- & Beautyhotel
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Schweizerhof Sport- & Beautyhotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 1. červenec až čtvrtek 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 2 % v aktuální ceně 9839,- Kč.
 
Hotel Ehrenbachhöhe
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ehrenbachhöhe, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. červenec až neděle 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 10455,- Kč.
 
Hotel Elisabeth
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Elisabeth, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. červenec až úterý 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 22046,- Kč.
 
Aparthotel Almhof
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Aparthotel Almhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. červenec až pondělí 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4536,- Kč.
 
Hotel Schweizerhof Sport- & Beautyhotel
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Schweizerhof Sport- & Beautyhotel, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 3. červenec až čtvrtek 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 2 % v aktuální ceně 4919,- Kč.
 
Aparthotel Almhof
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Aparthotel Almhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 4. červenec až středa 11. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 4375,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Kitzbühel / Mittersill podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal