Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Last Minute Kitzbühel / Mittersill levně a dovolená Kitzbühel / Mittersill autem a autobusem 2018. Ubytování se stravou - včetně pobytů All Inclusive. Jezera, hory a lyžování na ledovci.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Kitzbühel / Mittersill

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Kitzbühel / Mittersill 2018 a Last Minute zájezdy

Austria Trend Alpine
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Austria Trend Alpine, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 21. srpen až čtvrtek 23. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4383,- Kč.
 
Hotel Lifthotel
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Lifthotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. srpen až neděle 26. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4794,- Kč.
 
Gasthof Neuwirt V Kirchdorfu
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Neuwirt V Kirchdorfu, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 24. srpen až pondělí 27. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4560,- Kč.
 
Gasthof Neuwirt V Kirchdorfu
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Neuwirt V Kirchdorfu, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. srpen až sobota 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 10640,- Kč.
 
Hotel Gasthof Neuwirt
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Gasthof Neuwirt, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. srpen až sobota 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9730,- Kč.
 
Gasthof Neuwirt V Kirchdorfu
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Neuwirt V Kirchdorfu, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 26. srpen až úterý 28. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3040,- Kč.
 
Harmony Hotel Sonnschein
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Harmony Hotel Sonnschein, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 26. srpen až neděle 2. září, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 11186,- Kč.
 
Harmony Hotel Sonnschein
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Harmony Hotel Sonnschein, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu neděle 26. srpen až středa 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 15980,- Kč.
 
Hotel Zur Tenne
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Zur Tenne, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 26. srpen až čtvrtek 30. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 10910,- Kč.
 
Iti Alpenhotel Kaiserfels
Dovolená Rakousko 2018 - Kitzbühel / Mittersill v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Iti Alpenhotel Kaiserfels, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 26. srpen až neděle 2. září, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 17234,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Kitzbühel / Mittersill podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal