Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Kitzbühel / Mittersill 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Kitzbühel / Mittersill za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Kitzbühel / Mittersill. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Kitzbühel / Mittersill - Kitzbühel / Mittersill 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Kitzbühel / Mittersill a Last Minute zájezdy

Gassreith (Stj105)
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v 2hvězdičkovém ubytování Gassreith (Stj105), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2280,- Kč.
 
Hanneshof
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Hanneshof, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2469,- Kč.
 
Lifthotel Kirchberg In Tirol
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Lifthotel Kirchberg In Tirol, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. duben až pondělí 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6330,- Kč.
 
Gassreith (Stj105)
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v 2hvězdičkovém ubytování Gassreith (Stj105), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2318,- Kč.
 
Hanneshof
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Hanneshof, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2469,- Kč.
 
Hotel Schloss Lebenberg **** Sup.
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v hvězdičkovém ubytování Hotel Schloss Lebenberg **** Sup., s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až neděle 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 20317,- Kč.
 
Lifthotel Kirchberg In Tirol
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Lifthotel Kirchberg In Tirol, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7910,- Kč.
 
Hotel Schloss Lebenberg **** Sup.
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v hvězdičkovém ubytování Hotel Schloss Lebenberg **** Sup., s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. květen až neděle 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 8707,- Kč.
 
Lifthotel Kirchberg In Tirol
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Lifthotel Kirchberg In Tirol, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. květen až pondělí 10. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6650,- Kč.
 
Aktiv Sunny Hotel Sonne
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aktiv Sunny Hotel Sonne, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 16030,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1024 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Kitzbühel / Mittersill podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal