Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Kitzbühel / Mittersill 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Kitzbühel / Mittersill za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Kitzbühel / Mittersill. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Kitzbühel / Mittersill - Kitzbühel / Mittersill 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Kitzbühel / Mittersill a Last Minute zájezdy

Chalet Schloss Münichau (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v hvězdičkovém ubytování Chalet Schloss Münichau (Ei), s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13926,- Kč.
 
Chalet Schloss Münichau (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v hvězdičkovém ubytování Chalet Schloss Münichau (Ei), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až pondělí 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 16247,- Kč.
 
Hotel Heitzmann, Mittersill
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Heitzmann, Mittersill, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až úterý 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 12510,- Kč.
 
Hotel Explorer Ötztal
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Explorer Ötztal, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8230,- Kč.
 
Apartement Heidi & Peter, Kirchberg
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v hvězdičkovém ubytování Apartement Heidi & Peter, Kirchberg, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2877,- Kč.
 
Apartmány Das Taubenhaus
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v hvězdičkovém ubytování Apartmány Das Taubenhaus, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2050,- Kč.
 
Explorer Hotel Hinterstoder
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Explorer Hotel Hinterstoder, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až středa 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 15400,- Kč.
 
Hotel Explorer Ötztal
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Explorer Ötztal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až čtvrtek 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 14410,- Kč.
 
Gassreith (Stj105)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v 2hvězdičkovém ubytování Gassreith (Stj105), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2843,- Kč.
 
Hotel Gasthof Neuwirt
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Gasthof Neuwirt, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 14300,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 720 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Kitzbühel / Mittersill podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal