Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Katschberg 2019/2020. ☀ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Katschberg za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Katschberg. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Katschberg - Katschberg 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Katschberg a Last Minute zájezdy

Appartements Aigner
Dovolená Rakousko 2019 - Katschberg v hvězdičkovém ubytování Appartements Aigner, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až úterý 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1229,- Kč.
 
Appartements Aigner
Dovolená Rakousko 2019 - Katschberg v hvězdičkovém ubytování Appartements Aigner, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu úterý 3. prosinec až úterý 17. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8605,- Kč.
 
Hotel Katschberghof V Katschbergu Prosinec-100 M Od Lanovky
Dovolená Rakousko 2019 - Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Katschberghof V Katschbergu Prosinec-100 M Od Lanovky, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 3. prosinec až čtvrtek 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3580,- Kč.
 
Appartements Aigner
Dovolená Rakousko 2019 - Katschberg v hvězdičkovém ubytování Appartements Aigner, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu středa 4. prosinec až čtvrtek 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4917,- Kč.
 
Appartements Aigner
Dovolená Rakousko 2019 - Katschberg v hvězdičkovém ubytování Appartements Aigner, s délkou 14 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 5. prosinec až středa 18. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7990,- Kč.
 
Appartements Schneider
Dovolená Rakousko 2019 - Katschberg v hvězdičkovém ubytování Appartements Schneider, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 5. prosinec až úterý 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4090,- Kč.
 
Appartements Aigner
Dovolená Rakousko 2019 - Katschberg v hvězdičkovém ubytování Appartements Aigner, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 6. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1229,- Kč.
 
Appartements Schneider
Dovolená Rakousko 2019 - Katschberg v hvězdičkovém ubytování Appartements Schneider, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 6. prosinec až pondělí 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2454,- Kč.
 
Falkensteiner Club Funimation Katschberg
Dovolená Rakousko 2019 - Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Club Funimation Katschberg, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 7. prosinec až pátek 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 17850,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Dětský bazén
  • Fitness
  • Animační programy
  • Bar
  • Půjčovna lyží
  • Wifi zdarma
 
Appartements Aigner
Dovolená Rakousko 2019 - Katschberg v hvězdičkovém ubytování Appartements Aigner, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 9. prosinec až pátek 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2459,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Katschberg podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal