Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Katschberg 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Katschberg za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Katschberg. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Katschberg - Katschberg 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Katschberg a Last Minute zájezdy

Hotel Basekamp, Katschberg
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Katschberg v hvězdičkovém ubytování Hotel Basekamp, Katschberg, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7410,- Kč.
 
Basekamp
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Katschberg v hvězdičkovém ubytování Basekamp, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7380,- Kč.
 
Basekamp
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Katschberg v hvězdičkovém ubytování Basekamp, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až úterý 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9225,- Kč.
 
Hotel Basekamp, Katschberg
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Katschberg v hvězdičkovém ubytování Hotel Basekamp, Katschberg, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7410,- Kč.
 
Hotel Basekamp, Katschberg
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Katschberg v hvězdičkovém ubytování Hotel Basekamp, Katschberg, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až úterý 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9260,- Kč.
 
Hotel Basekamp, Katschberg
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Katschberg v hvězdičkovém ubytování Hotel Basekamp, Katschberg, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5560,- Kč.
 
Hotel Basekamp, Katschberg
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Katschberg v hvězdičkovém ubytování Hotel Basekamp, Katschberg, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 11110,- Kč.
 
Top 1
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Katschberg v 3hvězdičkovém ubytování Top 1, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 3442,- Kč.
 
Basekamp
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Katschberg v hvězdičkovém ubytování Basekamp, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12915,- Kč.
 
Falkensteiner Hotel Cristallo
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel Cristallo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, v aktuální ceně 21630,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Dětský bazén
  • Fitness
  • Animační programy
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna lyží
  • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 403 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Katschberg podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal