Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska
Rakouskem    >    

Katschberg 2018

Vyhledávání zájezdů

Last Minute dovolená Katschberg a Katschberg 2018

Apartmánový Dům Lieserhaus – Rennweg Am Katschberg
Dovolená Rakousko 2018 - Katschberg v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Lieserhaus – Rennweg Am Katschberg, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 27. leden až sobota 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2223,- Kč.
 
Falkensteiner Hotel Cristallo
Dovolená Rakousko 2018 - Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel Cristallo, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 27. leden až úterý 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8021,- Kč.
 
Appartements Aigner
Dovolená Rakousko 2018 - Katschberg v hvězdičkovém ubytování Appartements Aigner, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 28. leden až středa 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2618,- Kč.
 
Appartements Aigner
Dovolená Rakousko 2018 - Katschberg v hvězdičkovém ubytování Appartements Aigner, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 28. leden až sobota 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5237,- Kč.
 
Falkensteiner Club Funimation Katschberg
Dovolená Rakousko 2018 - Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Club Funimation Katschberg, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 30. leden až úterý 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 18170,- Kč.
 
Falkensteiner Hotel Cristallo
Dovolená Rakousko 2018 - Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel Cristallo, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 30. leden až úterý 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 20117,- Kč.
 
Falkensteiner Club Funimation Katschberg
Dovolená Rakousko 2018 - Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Club Funimation Katschberg, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. únor až čtvrtek 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 18897,- Kč.
 
Das Stockbett
Dovolená Rakousko 2018 - Katschberg v hvězdičkovém ubytování Das Stockbett, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 5. únor až čtvrtek 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5951,- Kč.
 
Hotel Falkensteiner Club Funimation Katschberg
Dovolená Rakousko 2018 - Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Falkensteiner Club Funimation Katschberg, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 10. únor až sobota 17. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 26390,- Kč.
 
Falkensteiner Club Funimation Katschberg
Dovolená Rakousko 2018 - Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Club Funimation Katschberg, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 11. únor až neděle 18. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 25074,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 149 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Katschberg podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal