Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Last Minute Kaprun / Zell am See levně a dovolená Kaprun / Zell am See autem a autobusem 2018/2019. Ubytování se stravou - včetně pobytů All Inclusive. Jezera, hory a lyžování na ledovci.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Kaprun / Zell am See

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Kaprun / Zell am See 2018/2019 a Last Minute zájezdy

Residence Alpin Kaprun
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Residence Alpin Kaprun, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu úterý 25. září až středa 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5268,- Kč.
 
Venedigerblick
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Venedigerblick, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 25. září až čtvrtek 27. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2425,- Kč.
 
Gasthof Limberghof Zell Am See
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Limberghof Zell Am See, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 26. září až pátek 28. září, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2540,- Kč.
 
Hotel Zur Burg
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Zur Burg, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. září až neděle 30. září, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5109,- Kč.
 
Zell Am See, Hotel Lebzelter *** - Léto
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Zell Am See, Hotel Lebzelter *** - Léto, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. září až pátek 28. září, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1860,- Kč.
 
Pension Baranek
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Pension Baranek, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 28. září až pondělí 1. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2241,- Kč.
 
Residence Areitbahn
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Residence Areitbahn, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu pátek 28. září až pondělí 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 11914,- Kč.
 
Tauern Spa
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tauern Spa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. září až sobota 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 29857,- Kč.
 
Schütthof
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Schütthof, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 30. září až středa 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4814,- Kč.
 
Hotel Der Schütthof
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Der Schütthof, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 3. říjen až sobota 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 23 % v aktuální ceně 4311,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Kaprun / Zell am See podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal