Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Last Minute Kaprun / Zell am See levně a dovolená Kaprun / Zell am See autem a autobusem 2018. Ubytování se stravou - včetně pobytů All Inclusive. Jezera, hory a lyžování na ledovci.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Kaprun / Zell am See

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Kaprun / Zell am See 2018 a Last Minute zájezdy

Hotel Lukasmayr V Brucku An Der Gr.
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lukasmayr V Brucku An Der Gr., s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 20. červenec až úterý 24. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6160,- Kč.
 
Lampenhäusl
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Lampenhäusl, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 20. červenec až čtvrtek 26. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8494,- Kč.
 
Der Waldhof
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Der Waldhof, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 21. červenec až úterý 24. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 9337,- Kč.
 
Gästehaus Latini
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v 2hvězdičkovém ubytování Gästehaus Latini, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 21. červenec až úterý 24. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4562,- Kč.
 
Gasthof Limberghof Zell Am See
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Limberghof Zell Am See, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 21. červenec až čtvrtek 26. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6350,- Kč.
 
Hotel Latini
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Latini, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu sobota 21. červenec až úterý 31. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 32023,- Kč.
 
Zell Am See, Hotel Traube *** - Léto
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Zell Am See, Hotel Traube *** - Léto, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu sobota 21. červenec až neděle 22. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1333,- Kč.
 
Hotel Panorama
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Panorama, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 22. červenec až neděle 29. červenec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 12885,- Kč.
 
Hotel Hubertus, Zell Am See
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Hubertus, Zell Am See, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 23. červenec až sobota 28. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 11620,- Kč.
 
Gästehaus Latini
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v 2hvězdičkovém ubytování Gästehaus Latini, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 24. červenec až pondělí 30. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9124,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Kaprun / Zell am See podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal