Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku přímo u jezera. Výhodné Last Minute nabídky s ubytováním u vody v Rakousku. Chatky, penziony, apartmány, mobilhome a hotely u jezera. Rakousko 2019.

Rakouskem.cz    >    

Jezera v Rakousku - Rakousko 2019

Vyhledávání zájezdů

Jezera v Rakousku podle termínu

Hotel Carossa V Abersee U Jezera Wolfgangsee
Dovolená Rakousko 2019 - Salcbursko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Carossa V Abersee U Jezera Wolfgangsee, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 29. duben až pátek 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6080,- Kč.
 
Zillertálské Alpy, Jezero Achensee A Údolí Alpbachtal - S Al
Dovolená Rakousko 2019 - Achensee v hvězdičkovém ubytování Zillertálské Alpy, Jezero Achensee A Údolí Alpbachtal - S Al, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 14. červenec až sobota 20. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 172 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy sportovní, trekkingové levně v aktuální ceně 9990,- Kč.
 
Hotel Carossa V Abersee U Jezera Wolfgangsee
Dovolená Rakousko 2019 - Salcbursko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Carossa V Abersee U Jezera Wolfgangsee, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. srpen až úterý 27. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 211 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7840,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal