All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Ischgl / Kappl 2021 / 2022 - Ischgl / Kappl 2021 / 2022

Dovolená Ischgl / Kappl 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Ischgl / Kappl za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Ischgl / Kappl. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Ischgl / Kappl 2021 / 2022

Hotel Gipfelherz (Ischgl)
★★★★
 
  • 9 765 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Gipfelherz (Ischgl), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 39 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9765,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Glöckner
★★★★
 
  • 16 797 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Glöckner od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 5. prosince do neděle 12. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 42 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 16797,- Kč.
Almhof
★★★★
 
  • 11 370 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Almhof, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 9. prosinec až neděle 12. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 46 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 11370,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Fluchthorn
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 22 960 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Fluchthorn od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 11. prosince do sobota 18. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 48 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 22960,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Hotel Gipfelherz (Ischgl)
★★★★
 
  • 13 021 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Gipfelherz (Ischgl), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 12. prosinec až čtvrtek 16. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 49 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 13021,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Glöckner
★★★★
 
  • 7 200 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Glöckner od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 16. prosince do neděle 19. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 53 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7200,- Kč.
Hotel Gipfelherz (Ischgl)
★★★★
 
  • 9 765 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Gipfelherz (Ischgl), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 16. prosinec až neděle 19. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 53 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9765,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Alpenkönigin
★★★★
 
  • 6 780 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpenkönigin od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. prosince do středa 22. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 55 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 6780,- Kč.
Hotel Gipfelherz (Ischgl)
★★★★
 
  • 26 191 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Gipfelherz (Ischgl), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 18. prosinec až sobota 25. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 55 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 26191,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Silvretta
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 12 600 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Ischgl / Kappl v 3hvězdičkovém ubytování Silvretta od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. prosince do sobota 25. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 55 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 12600,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 337 nalezených

Dovolenou Ischgl / Kappl 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Tunisko 2021, dovolenou Turecko 2021, dovolenou USA 2021/2022 nebo například dovolenou Vietnam 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Zanzibar.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Ischgl / Kappl levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Ischgl / Kappl nebo sekci dovolená s dětmi.