Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Last Minute Ischgl / Kappl levně a dovolená Ischgl / Kappl autem a autobusem 2018. Ubytování se stravou - včetně pobytů All Inclusive. Jezera, hory a lyžování na ledovci.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Ischgl / Kappl

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Ischgl / Kappl 2018 a Last Minute zájezdy

Activhotels Clubdorf Hotels See/ischgl
Dovolená Rakousko 2018 - Ischgl / Kappl v 3hvězdičkovém ubytování Activhotels Clubdorf Hotels See/ischgl, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 21. červen až neděle 1. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 15980,- Kč.
 
Apartmány Fliana
Dovolená Rakousko 2018 - Ischgl / Kappl v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Fliana, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 22. červen až pátek 29. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 3825,- Kč.
 
Apartmány Fliana
Dovolená Rakousko 2018 - Ischgl / Kappl v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Fliana, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu sobota 23. červen až úterý 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 5738,- Kč.
 
Ati653
Dovolená Rakousko 2018 - Ischgl / Kappl v 3hvězdičkovém ubytování Ati653, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. červen až sobota 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2647,- Kč.
 
Ischgl-Mathon, Apartmány Fliana - Léto
Dovolená Rakousko 2018 - Ischgl / Kappl v hvězdičkovém ubytování Ischgl-Mathon, Apartmány Fliana - Léto, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu sobota 23. červen až neděle 24. červen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 712,- Kč.
 
Appartement Val Sinestra
Dovolená Rakousko 2018 - Ischgl / Kappl v hvězdičkovém ubytování Appartement Val Sinestra, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 24. červen až středa 27. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 35 % v aktuální ceně 1130,- Kč.
 
Apartmány Versalerhof
Dovolená Rakousko 2018 - Ischgl / Kappl v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Versalerhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 25. červen až pondělí 2. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3362,- Kč.
 
Fliana
Dovolená Rakousko 2018 - Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Fliana, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 25. červen až pondělí 2. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 22688,- Kč.
 
Apartmány Versalerhof
Dovolená Rakousko 2018 - Ischgl / Kappl v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Versalerhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 26. červen až úterý 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3362,- Kč.
 
Ischgl-Mathon, Apartmány Fliana - Léto
Dovolená Rakousko 2018 - Ischgl / Kappl v hvězdičkovém ubytování Ischgl-Mathon, Apartmány Fliana - Léto, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu úterý 26. červen až středa 27. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 712,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Ischgl / Kappl podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal