All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Ischgl / Kappl 2021 - Ischgl / Kappl 2021

Dovolená Ischgl / Kappl 2021. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Ischgl / Kappl za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Ischgl / Kappl. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Ischgl / Kappl 2021

Ad Laca
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 600 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ischgl / Kappl v 3hvězdičkovém ubytování Ad Laca, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pátek 6. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Ad Laca je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Val Sinestra Apartments
★★★
👍👍👍👍
 
  • 2 684 Kč

Detail

4/5 Skvělé (16 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Ischgl / Kappl v 3hvězdičkovém ubytování Val Sinestra Apartments od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 2. srpna do pondělí 9. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, v aktuální online ceně 2684,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Victoria
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 4 815 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (14 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Victoria, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až čtvrtek 5. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4815,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Victoria je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Victoria
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 3 210 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (14 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Victoria od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 2. srpna do středa 4. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3210,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Victoria
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 630 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (14 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Victoria, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 9. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9630,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Victoria je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Wirlerhof
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 2 900 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 2. srpna do úterý 3. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2900,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Wirlerhof
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 8 700 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až čtvrtek 5. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8700,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Wirlerhof je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Wirlerhof
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 4 930 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 2. srpna do středa 4. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4930,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Val Sinestra Apartments
★★★
👍👍👍👍
 
  • 2 609 Kč

Detail

4/5 Skvělé (16 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ischgl / Kappl v 3hvězdičkovém ubytování Val Sinestra Apartments, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až úterý 10. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, aktuálně v ceně 2609,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Val Sinestra Apartments je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Val Sinestra Apartments
★★★
👍👍👍👍
 
  • 2 280 Kč

Detail

4/5 Skvělé (16 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Ischgl / Kappl v 3hvězdičkovém ubytování Val Sinestra Apartments od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 3. srpna do pondělí 9. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, v aktuální online ceně 2280,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 444 nalezených

Dovolenou Ischgl / Kappl 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Slovensko 2021, dovolenou Slovinsko 2021, dovolenou Spojené arabské emiráty 2021/2022 nebo například dovolenou Srí Lanka 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Španělsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Ischgl / Kappl levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Ischgl / Kappl nebo sekci dovolená s dětmi.