Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Ubytování v hotelech v Rakousku levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních wellness hotelech. Dovolená Rakousko v pětihvězdičkových, čtyřhvězdičkových a tříhvězdičkových hotelech. Last Minute zájezdy. Rakousko 2020 / 2021.

Rakouskem.cz    >    

Hotely v Rakousku - Rakousko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Hotely v Rakousku podle termínu

Hotel & Residenz Glöckner
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel & Residenz Glöckner, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 6930,- Kč.
 
Hotel Alpenrock Schladming
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Hotel Alpenrock Schladming, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 2802,- Kč.
 
Hotel Heitzmann ***S
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v hvězdičkovém ubytování Hotel Heitzmann ***S, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 5145,- Kč.
 
Hotel Alpenblick Kreischberg
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kreischberg / Murau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alpenblick Kreischberg, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13050,- Kč.
 
Hotel Barbara
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Barbara, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 10990,- Kč.
 
Hotel Berghof Tauplitzalm
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Tauplitz v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Berghof Tauplitzalm, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8444,- Kč.
 
Hotel Berghof Tauplitzalm
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Tauplitz v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Berghof Tauplitzalm, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 10132,- Kč.
 
Hotel Berghof Tauplitzalm
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Tauplitz v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Berghof Tauplitzalm, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5072,- Kč.
 
Hotel Heitzmann, Mittersill
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Heitzmann, Mittersill, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8940,- Kč.
 
Hotel Lenas Donau Ve Vídni
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lenas Donau Ve Vídni, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1060,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 10285 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal