Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska
Rakouskem    >    
    >    

Ubytování v Rakousku na horách

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v Rakousku na horách 2018

Ferienhotel Gut Enghagen
Dovolená Rakousko 2018 - Hinterstoder v hvězdičkovém ubytování Ferienhotel Gut Enghagen, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 24. leden až sobota 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4950,- Kč.
 
Hotel Helenenburg V Bad Gasteinu
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Gastein v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Helenenburg V Bad Gasteinu, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 24. leden až sobota 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5940,- Kč.
 
Sporthotel Dachstein
Dovolená Rakousko 2018 - Annaberg v 3hvězdičkovém ubytování Sporthotel Dachstein, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 24. leden až neděle 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7080,- Kč.
 
Hotel Bel-Ami
Dovolená Rakousko 2018 - Ischgl / Kappl v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bel-Ami, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 24. leden až neděle 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8920,- Kč.
 
Apartmány Mair
Dovolená Rakousko 2018 - Pitztal v hvězdičkovém ubytování Apartmány Mair, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 24. leden až neděle 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8165,- Kč.
 
Astrid
Dovolená Rakousko 2018 - Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Astrid, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 24. leden až sobota 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4350,- Kč.
 
Hotel Beretta V Achenkirchu
Dovolená Rakousko 2018 - Achensee v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Beretta V Achenkirchu, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 24. leden až pátek 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2580,- Kč.
 
Hotel Beretta V Achenkirchu
Dovolená Rakousko 2018 - Achensee v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Beretta V Achenkirchu, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 24. leden až úterý 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6510,- Kč.
 
Gasthof Kaiserblick V Breitenbachu
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Kaiserblick V Breitenbachu, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 24. leden až pondělí 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5970,- Kč.
 
Hotel Montana V Telfes
Dovolená Rakousko 2018 - Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Montana V Telfes, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 24. leden až pondělí 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 11500,- Kč.
 

Zobrazeno 21-30 z 2699 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal