Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka ubytování na horách v Rakousku levně. ☀️ Last Minute dovolená na horách v Rakousku. Lyžařské zájezdy na hory do Rakouska. Rakousko 2020 / 2021.

Rakouskem.cz    >    

Rakouské hory - Rakousko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Rakouské hory podle termínu

Appartementhaus Alpina
Dovolená Rakousko 2020 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Appartementhaus Alpina, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až pátek 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 56 % v aktuální ceně 1775,- Kč.
 
Alpengasthof Schallerhof - Neustift Im Stubaital
Dovolená Rakousko 2020 - Stubaital v hvězdičkovém ubytování Alpengasthof Schallerhof - Neustift Im Stubaital, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až sobota 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 10150,- Kč.
 
Apartmány Anderl
Dovolená Rakousko 2020 - Hochkönig v hvězdičkovém ubytování Apartmány Anderl, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až čtvrtek 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4500,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Bowling
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Aqua
Dovolená Rakousko 2020 - Sölden Arena / Ötzal v hvězdičkovém ubytování Apartmány Aqua, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až čtvrtek 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5600,- Kč.
 
Apartmány Brandner
Dovolená Rakousko 2020 - Nassfeld v hvězdičkovém ubytování Apartmány Brandner, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až čtvrtek 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4500,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Herlinde
Dovolená Rakousko 2020 - St. Anton v hvězdičkovém ubytování Apartmány Herlinde, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až sobota 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6800,- Kč.
 
Apartmány Judith
Dovolená Rakousko 2020 - Sölden Arena / Ötzal v hvězdičkovém ubytování Apartmány Judith, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až sobota 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7000,- Kč.
 • Klidná lokalita
 
Apartmány Kartnaller
Dovolená Rakousko 2020 - Stubaital v hvězdičkovém ubytování Apartmány Kartnaller, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až středa 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5120,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Römerhof – Fügen
Dovolená Rakousko 2020 - Hochzillertal / Hochfügen v 2hvězdičkovém ubytování Apartmány Römerhof – Fügen, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až sobota 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6240,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Appartement Anlage Sonnrain
Dovolená Rakousko 2020 - Hochkönig v hvězdičkovém ubytování Appartement Anlage Sonnrain, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až sobota 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9170,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 3020 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal