Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka ubytování na horách v Rakousku levně. ☀️ Last Minute dovolená na horách v Rakousku. Lyžařské zájezdy na hory do Rakouska. Rakousko 2021 / 2022.

Rakouskem.cz    >    

Ubytování na horách v Rakousku - Rakousko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Ubytování na horách podle termínu

Hotel Post, Ramsau Am Dachstein
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Hotel Post, Ramsau Am Dachstein, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 7770,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Bar
 • Bowling
 • Wifi zdarma
 
Annaberg, Gasthof Musikantenwirt - Zima,
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Annaberg v hvězdičkovém ubytování Annaberg, Gasthof Musikantenwirt - Zima,, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až středa 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2480,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Kleine Feriendorf
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Nassfeld v hvězdičkovém ubytování Apartmány Kleine Feriendorf, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2880,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Kleine Feriendorf
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Nassfeld v hvězdičkovém ubytování Apartmány Kleine Feriendorf, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3600,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Kulmhof
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Tauplitz v hvězdičkovém ubytování Apartmány Kulmhof, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2800,- Kč.
 
Apartmány Kulmhof
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Tauplitz v hvězdičkovém ubytování Apartmány Kulmhof, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1680,- Kč.
 
Apartmány Peterlerhof
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Zillertal 3000 / Hintertux v hvězdičkovém ubytování Apartmány Peterlerhof, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4800,- Kč.
 
Bad Goisern, Alpenhotel Dachstein*** S Bazénem, Zima
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Bad Goisern, Alpenhotel Dachstein*** S Bazénem, Zima, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až úterý 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2520,- Kč.
 
Bungalovy Hollam
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Tauplitz v hvězdičkovém ubytování Bungalovy Hollam, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2720,- Kč.
 
Flattach, Alpenhotel Badmeister*** - Zima
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Flattach, Alpenhotel Badmeister*** - Zima, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až úterý 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2580,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 5297 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal