All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Hory v Rakousku - Rakousko 2021 / 2022

Aktuální nabídka ubytování na horách v Rakousku levně. Last Minute dovolená na horách v Rakousku. Lyžařské zájezdy na hory do Rakouska. Rakousko 2021 / 2022.

Hory Rakousko 2021 / 2022

Schindlhaus
★★★
👍👍👍👍
 • 1 652 Kč
 • 1 024 Kč
 • - 38 %
 • Detail

  3.8/5 Skvělé (4 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Schindlhaus, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 23. září až neděle 26. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 38 %, aktuálně v ceně 1024,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Schindlhaus je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Gasthof Limberghof
  ★★★
  👍👍👍👍
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Hotelová restaurace
  • TV
  • Zastávka skibusu
   
  • 3 960 Kč

  Detail

  4/5 Skvělé (110 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Ubytování super. Jídlo perfektní. Pan kuchař uvaří co chcete a mluví česky.

  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Kaprun / Zell am See, v místě Gasthof Limberghof v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Limberghof od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 23. září do neděle 26. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3960,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Lukasmayr
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 7 920 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (104 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Lukasmayr, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 23. září až středa 29. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 7920,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Lukasmayr je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Lukasmayr
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 5 280 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (104 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Lukasmayr od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 23. září do čtvrtek 23. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5280,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Post
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 5 010 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (181 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Post, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 23. září až neděle 26. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 5010,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Post je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Vaya Kaprun
  ★★★★
   
  • 5 550 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vaya Kaprun od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 23. září do neděle 26. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5550,- Kč.
  Wasserfall
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 5 560 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (93 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Wasserfall, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 23. září až neděle 26. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 5560,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Wasserfall je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Gasthof Prinz
  ★★★
   
  • 6 360 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Gerlitzen v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Prinz od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 24. září do úterý 28. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 6360,- Kč.
  Gasthof Prinz
  ★★★
   
  • 4 770 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Gerlitzen v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Prinz, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 24. září až pondělí 27. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 4770,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Post
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 11 690 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (181 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Post od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 24. září do pátek 1. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 11690,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 5087 nalezených

  Dovolenou Rakousko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Thajsko 2021, dovolenou Tunisko 2021, dovolenou Turecko 2021/2022 nebo například dovolenou USA? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Vietnam.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Rakousko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rakousko nebo sekci dovolená s dětmi.