Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka ubytování na horách v Rakousku. Lyžařské Last Minute zájezdy do Rakouska levně. Rakousko 2018/2019.

Rakouskem.cz    >    

Rakouské hory - Rakousko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Rakouské hory podle termínu

Lyžování V Rakousku Vlastní Dopravou - Saalbach / Hinterglem
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Lyžování V Rakousku Vlastní Dopravou - Saalbach / Hinterglem, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 15. listopad až pátek 16. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1107,- Kč.
 
Lyžování V Rakousku Vlastní Dopravou - Saalbach / Hinterglem
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Lyžování V Rakousku Vlastní Dopravou - Saalbach / Hinterglem, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 15. listopad až středa 21. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6642,- Kč.
 
Residence Alpin Kaprun
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Residence Alpin Kaprun, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 15. listopad až sobota 24. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6008,- Kč.
 
Apartmány Russbach
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v 2hvězdičkovém ubytování Apartmány Russbach, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 16. listopad až pátek 23. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6930,- Kč.
 
Ferienwohnung Zechner Anna
Dovolená Rakousko 2018 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Ferienwohnung Zechner Anna, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 16. listopad až pátek 23. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5268,- Kč.
 
Gästehaus Latini
Dovolená Rakousko 2018 - Kaprun / Zell am See v 2hvězdičkovém ubytování Gästehaus Latini, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu pátek 16. listopad až pátek 30. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 21335,- Kč.
 
Penzion Garni Flori
Dovolená Rakousko 2018 - Sölden Arena / Ötzal v hvězdičkovém ubytování Penzion Garni Flori, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 17. listopad až úterý 20. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 3744,- Kč.
 
Apartmány Römerhof – Fügen
Dovolená Rakousko 2018 - Hochzillertal / Hochfügen v 2hvězdičkovém ubytování Apartmány Römerhof – Fügen, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 17. listopad až sobota 24. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5795,- Kč.
 
Apartmány Russbach
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Apartmány Russbach, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 17. listopad až úterý 20. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2862,- Kč.
 
Appartements Moserhof
Dovolená Rakousko 2018 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Appartements Moserhof, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 17. listopad až pondělí 19. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1014,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2852 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal