Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Horní Rakousko 2019/2020. ☀ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Horní Rakousko za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Horní Rakousko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Horní Rakousko - Horní Rakousko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Horní Rakousko a Last Minute zájezdy

Royal
Dovolená Rakousko 2019 - Horní Rakousko v hvězdičkovém ubytování Royal, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 17. červenec až pondělí 22. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 21995,- Kč.
 
Penzion Pfandl Bad Ischl
Dovolená Rakousko 2019 - Horní Rakousko v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Pfandl Bad Ischl, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 18. červenec až pondělí 22. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5150,- Kč.
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Stadt Salzburg
Dovolená Rakousko 2019 - Horní Rakousko v 3hvězdičkovém ubytování Stadt Salzburg, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 18. červenec až úterý 23. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7280,- Kč.
 
Posthotel Schladming
Dovolená Rakousko 2019 - Horní Rakousko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Posthotel Schladming, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 20. červenec až středa 24. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9400,- Kč.
 • Minibar
 • Bar
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Falkensteiner Hotel & Spa Bad Leonfelden
Dovolená Rakousko 2019 - Horní Rakousko v hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel & Spa Bad Leonfelden, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 21. červenec až úterý 23. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5860,- Kč.
 
Stadt Salzburg
Dovolená Rakousko 2019 - Horní Rakousko v 3hvězdičkovém ubytování Stadt Salzburg, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 21. červenec až pátek 26. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7280,- Kč.
 
Gasthof Pfandl
Dovolená Rakousko 2019 - Horní Rakousko v 2hvězdičkovém ubytování Gasthof Pfandl, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 22. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4800,- Kč.
 
Gasthof Pfandl V Bad Ischlu V Solné Komoře
Dovolená Rakousko 2019 - Horní Rakousko v 2hvězdičkovém ubytování Gasthof Pfandl V Bad Ischlu V Solné Komoře, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 23. červenec až pondělí 29. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7680,- Kč.
 
Posthotel Schladming
Dovolená Rakousko 2019 - Horní Rakousko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Posthotel Schladming, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 23. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9400,- Kč.
 • Minibar
 • Bar
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Gasthof Pfandl
Dovolená Rakousko 2019 - Horní Rakousko v 2hvězdičkovém ubytování Gasthof Pfandl, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 24. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3456,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 141 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Horní Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal