Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Hochzillertal / Hochfügen 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Hochzillertal / Hochfügen za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Hochzillertal / Hochfügen. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Hochzillertal / Hochfügen - Hochzillertal / Hochfügen 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Hochzillertal / Hochfügen a Last Minute zájezdy

Appartment Ferienhof Lackner (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v hvězdičkovém ubytování Appartment Ferienhof Lackner (Ei), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až pátek 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2066,- Kč.
 
Kohlerhof (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kohlerhof (Ei), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až středa 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 22827,- Kč.
 
Kohlerhof (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kohlerhof (Ei), s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6522,- Kč.
 
Herbert
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v 3hvězdičkovém ubytování Herbert, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3708,- Kč.
 
Hotel Kohlerhof
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kohlerhof, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až středa 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 36495,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Animační programy
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Kohlerhof (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kohlerhof (Ei), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 16305,- Kč.
 
Gasthof Hamberg
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v hvězdičkovém ubytování Gasthof Hamberg, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4417,- Kč.
 
Gasthof Hamberg
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v hvězdičkovém ubytování Gasthof Hamberg, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až úterý 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8220,- Kč.
 
Gasthof Hamberg
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v hvězdičkovém ubytování Gasthof Hamberg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 11808,- Kč.
 
Hotel Kohlerhof
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kohlerhof, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až pondělí 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 40273,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Animační programy
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 130 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Hochzillertal / Hochfügen podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal