Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Hochzillertal / Hochfügen 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Hochzillertal / Hochfügen za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Hochzillertal / Hochfügen. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Hochzillertal / Hochfügen - Hochzillertal / Hochfügen 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Hochzillertal / Hochfügen a Last Minute zájezdy

Aktiv- Und Wellnesshotel Kohlerhof
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aktiv- Und Wellnesshotel Kohlerhof, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 19492,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Animační programy
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Aktiv- Und Wellnesshotel Kohlerhof
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aktiv- Und Wellnesshotel Kohlerhof, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8355,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Animační programy
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hansjörg
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hansjörg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2022,- Kč.
 
Herbert
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v 3hvězdičkovém ubytování Herbert, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2404,- Kč.
 
Hansjörg
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hansjörg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2022,- Kč.
 
Gasthof Hamberg
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Hamberg, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až čtvrtek 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 3537,- Kč.
 
Landhaus Maridl
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v hvězdičkovém ubytování Landhaus Maridl, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až čtvrtek 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 1454,- Kč.
 
Landhaus Maridl
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v hvězdičkovém ubytování Landhaus Maridl, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 3391,- Kč.
 
Gerda
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gerda, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2342,- Kč.
 
Herbert
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v 3hvězdičkovém ubytování Herbert, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2404,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 193 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Hochzillertal / Hochfügen podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal