All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Hochzillertal / Hochfügen 2021 - Hochzillertal / Hochfügen 2021

Dovolená Hochzillertal / Hochfügen 2021. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Hochzillertal / Hochfügen za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Hochzillertal / Hochfügen. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Hochzillertal / Hochfügen 2021

Malerhaus
★★★
 
 • 8 840 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v 3hvězdičkovém ubytování Malerhaus, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až pondělí 9. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, aktuálně v ceně 8840,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Hoppet
★★★★
 • 17 772 Kč
 • 16 883 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Hochzillertal / Hochfügen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hoppet od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 8. srpna do neděle 15. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 16883,- Kč.
  Landhaus Maridl
  ★★
  • 2 158 Kč
  • 2 050 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v ?hvězdičkovém ubytování Landhaus Maridl, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 8. srpen až čtvrtek 12. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 2050,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Gasthof Hamberg (Hart Im Zillertal)
  ★★★
  • Bar
  • Dětské hřiště
  • Fitness
  • Hotelová restaurace
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • TV
   
  • 3 990 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Hochzillertal / Hochfügen, v místě Gasthof Hamberg (Hart im Zillertal) v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Hamberg (Hart Im Zillertal) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 12. srpna do neděle 15. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 11 dní. Pobyt se stravou polopenze s nápoji si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3990,- Kč.
  Malerhaus
  ★★★
   
  • 15 470 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v 3hvězdičkovém ubytování Malerhaus, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 13. srpen až pátek 20. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 12 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, aktuálně v ceně 15470,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Scol Zillertal
  ★★★★
   
  • 15 240 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Hochzillertal / Hochfügen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Scol Zillertal od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 13. srpna do čtvrtek 19. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 12 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 15240,- Kč.
  Landhaus Maridl
  ★★
  • 3 776 Kč
  • 3 587 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v ?hvězdičkovém ubytování Landhaus Maridl, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 14. srpen až sobota 21. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 13 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 3587,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Malerhaus
  ★★★
  • 10 121 Kč
  • 8 198 Kč
 • - 19 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Hochzillertal / Hochfügen v 3hvězdičkovém ubytování Malerhaus od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 15. srpna do čtvrtek 19. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 14 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 %, v aktuální online ceně 8198,- Kč.
  Landhaus Maridl
  ★★
  • 2 158 Kč
  • 2 050 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v ?hvězdičkovém ubytování Landhaus Maridl, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 15. srpen až čtvrtek 19. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 14 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 2050,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Malerhaus
  ★★★
   
  • 6 630 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Hochzillertal / Hochfügen v 3hvězdičkovém ubytování Malerhaus od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 16. srpna do čtvrtek 19. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 15 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální online ceně 6630,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 244 nalezených

  Dovolenou Hochzillertal / Hochfügen 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Řecko 2021, dovolenou Slovensko 2021, dovolenou Slovinsko 2021/2022 nebo například dovolenou Spojené arabské emiráty 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Srí Lanka.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Hochzillertal / Hochfügen levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Hochzillertal / Hochfügen nebo sekci dovolená s dětmi.