Lyžování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Hochzillertal / Hochfügen 2022/2023

Dovolená Hochzillertal / Hochfügen 2022/2023. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Hochzillertal / Hochfügen za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Hochzillertal / Hochfügen. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Hochzillertal / Hochfügen 2022/2023

Dovolená Rakousko na podzim 2022 v letovisku Hochzillertal / Hochfügen v 3hvězdičkovém ubytování Aigner, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 6. říjen až neděle 9. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 3720,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, s výlety levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Aigner 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Hochzillertal / Hochfügen 2022/2023
Aigner
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 720 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (5 hodnocení)

Základní informace

Dovolená v Rakousku na podzim 2022 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen, Hart im Zillertal, v místě Hart im Zillertal v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Hamberg (Hart Im Zillertal) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 6. října do neděle 9. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 3240,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Gasthof Hamberg (Hart Im Zillertal) je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 7 cestovatelů).


Poloha

rodinný gasthof leží cca 2 km od centra Fügenu, veřejný krytý bazén ve Fügenu 2 km, možnosti nákupu 2 km, jezero Achensee 20 km, Mayrhofen 24 km, ledovec Hintertux 42 km, vodní svět ve Wörglu 27 km, Innsbruck 45 km, Krimmelské vodopády 50 km.

Ubytování

pokoje standard pro 2-3 osoby (DBL, 18 m2), s koupelnou a WC, SAT-TV, balkónem nebo terasou (dvoulůžko a přistýlka). Čtyřlůžkové pokoje na vyžádní.

Stravování

polopenze plus – snídaňový bufet, odpolední koláč, pro děti zmrzlina, večeře 3chodové menu, 1 nápoj k večeři (17:30-19:30 h, 0,2 l nealko nebo 0,3 l čepovaného piva nebo 1/8 l stolního vína).

Vybavení

recepce, společenská místnost, wifi zdarma, výtah, parkoviště zdarma, restaurace, bar, terasa, wellness (60 m²) se saunou a infračervenou kabinou.

Cena zahrnuje

ubytování za osobu s polopenzí plus. Min pobyt 3 noci.

Cena za osobu a NOC:

Termín

2-3 lůžko

07.05.-02.07.

1260

02.07.-20.08.

1440

20.08.-29.10.

1260

Sleva

děti na 3. lůžku/ přistýlce 0-6,9 let 100% (dětská postýlka na vyžádání zdarma), 7-12,9 let 50%.

Cena nezahrnuje

Povinný příplatek: pobytová taxa 1,50 €/ osoba od 15 let/ den.

Domácí zvířata: nejsou povolena.

Dovolená Hochzillertal / Hochfügen 2022/2023
Gasthof Hamberg (Hart Im Zillertal)
★★★
👍👍👍👍👍
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • TV
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 
 • 3 240 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2022 v letovisku Hochzillertal / Hochfügen v 3hvězdičkovém ubytování Aigner, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 6. říjen až pondělí 10. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 4960,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, s výlety levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Aigner 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Hochzillertal / Hochfügen 2022/2023 - Aigner
Aigner
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 4 960 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená v Rakousku na podzim 2022 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v 3hvězdičkovém ubytování Aigner od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 7. října do pondělí 10. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, s výlety levně, v aktuální online ceně 3720,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Aigner je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 5 cestovatelů).
Dovolená Hochzillertal / Hochfügen 2022/2023 - Aigner
Aigner
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 720 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2022 v letovisku Hochzillertal / Hochfügen v 3hvězdičkovém ubytování Aigner, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 8. říjen až úterý 11. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří za aktuální cenu 3720,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, s výlety levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Aigner 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Hochzillertal / Hochfügen 2022/2023 - Aigner
Aigner
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 720 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená v Rakousku na podzim 2022 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v 3hvězdičkovém ubytování Aigner od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 8. října do čtvrtka 13. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, s výlety levně, v aktuální online ceně 6200,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Aigner je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 5 cestovatelů).
Dovolená Hochzillertal / Hochfügen 2022/2023 - Aigner
Aigner
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 200 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (5 hodnocení)

Základní informace

Dovolená Rakousko na podzim 2022 v letovisku Hochzillertal / Hochfügen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Elisabeth, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 8. říjen až sobota 15. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří za aktuální cenu 21630,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, s výlety. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.


Stravování

polopenze formou bufetu

Ubytování

Spa & Wellness centrum: termální krytý bazén, whirlpool, finská sauna, parní lázeň, danárium, tepidarium, zážitkové sprchy, relaxační místnost s bezplatnou nabídkou čaje, široký výběr wellness procedur (za poplatek).

1. den

Odjezd z Prahy v ranních hodinách. Cestou zastávka u vodopádu GOLLING , jehož vody padají z výšky 75 metrů. Dále navštívíme soutěsku LIECHTENSTEINKLAMM (nebo jinou, bude-li uzavřena), kde budete moci obdivovat fascinující svět divoké vody. Příjezd do světoznámých rakouských lázní BAD GASTEIN .

2. den

Výjezd lanovkou na STUBNERKOGEL, kde se nachází jedinečná turistická atrakce - “visutý most”. Pěší výlet panoramatickou cestou OTTO REICHERT WEG s výhledy na okolní velikány a údolí Gasteinertal. Odpoledne procházka do údolí KÖTSCHACHTAL. Úchvatné pohledy na velikány Ankogel Gruppe a ostatní vrcholy, které svírají toto údolí. Cestou výletní chata HIMMELWAND, proslulá pestrou nabídkou štrůdlů vlastní výroby.

3. den

Přejezd autobusem do lázeňského městečka BAD HOFGASTEIN , které se nachází v nejslunnější části údolí. Výjezd lanovkou SCHLOSSALMBAHN do výšky přes 2 050 metrů - okolí horní stanice lanovky nabízí několik nenáročných pěších tras s úchvatnými výhledy na celé údolí Gasteinertal po ledovce Ankogel Gruppe. Krátký výstup na vyhlídkový bod HIRSCHKARSPITZE. Odpoledne městečko BAD HOFGASTEIN a koupání v termálních lázních Alpentherme nebo pěší výlet v okolí.

4. den

Výlet pod velikány NP VYSOKÉ TAURY do střediska SPORTGASTEIN , které leží pod ohromným hřebenem ledovcové hory Shareck (3 122 m n.m.). Čeká nás nenáročná trasa, okruh bez převýšení po pastvinách a salaších v kouzelném údolí NAßFELD. Na začátku nebo na konci dne krátká procházka k mohutnému vodopádu BÄRENFALL. Odjezd do Čech, příjezd ve večerních hodinách.

Dovolená Hochzillertal / Hochfügen 2022/2023 - Elisabeth
Elisabeth
★★★★
 
 • 21 630 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Zájezd naprosto splnil moje očekávání.

Základní informace

Dovolená v Rakousku na podzim 2022 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen, Hart im Zillertal, v místě Hart im Zillertal v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Hamberg (Hart Im Zillertal) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 9. října do čtvrtka 13. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 3290,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Gasthof Hamberg (Hart Im Zillertal) je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 7 cestovatelů).


Poloha

rodinný gasthof leží cca 2 km od centra Fügenu, veřejný krytý bazén ve Fügenu 2 km, možnosti nákupu 2 km, jezero Achensee 20 km, Mayrhofen 24 km, ledovec Hintertux 42 km, vodní svět ve Wörglu 27 km, Innsbruck 45 km, Krimmelské vodopády 50 km.

Ubytování

pokoje standard pro 2-3 osoby (DBL, 18 m2), s koupelnou a WC, SAT-TV, balkónem nebo terasou (dvoulůžko a přistýlka). Čtyřlůžkové pokoje na vyžádní.

Stravování

polopenze plus – snídaňový bufet, odpolední koláč, pro děti zmrzlina, večeře 3chodové menu, 1 nápoj k večeři (17:30-19:30 h, 0,2 l nealko nebo 0,3 l čepovaného piva nebo 1/8 l stolního vína).

Vybavení

recepce, společenská místnost, wifi zdarma, výtah, parkoviště zdarma, restaurace, bar, terasa, wellness (60 m²) se saunou a infračervenou kabinou.

Cena zahrnuje

ubytování za osobu s polopenzí plus. Min pobyt 3 noci.

Cena za osobu a NOC:

Termín

2-3 lůžko

07.05.-02.07.

1260

02.07.-20.08.

1440

20.08.-29.10.

1260

Sleva

děti na 3. lůžku/ přistýlce 0-6,9 let 100% (dětská postýlka na vyžádání zdarma), 7-12,9 let 50%.

Cena nezahrnuje

Povinný příplatek: pobytová taxa 1,50 €/ osoba od 15 let/ den.

Domácí zvířata: nejsou povolena.

Dovolená Hochzillertal / Hochfügen 2022/2023 - Gasthof Hamberg (Hart Im Zillertal)
Gasthof Hamberg (Hart Im Zillertal)
★★★
👍👍👍👍👍
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • TV
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 
 • 3 290 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2022 v letovisku Hochzillertal / Hochfügen v 3hvězdičkovém ubytování Aigner, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 9. říjen až středa 12. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny za aktuální cenu 3720,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, s výlety levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Aigner 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Hochzillertal / Hochfügen 2022/2023 - Aigner
Aigner
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 720 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená v Rakousku na podzim 2022 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v 3hvězdičkovém ubytování Aigner od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 9. října do neděle 16. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, s výlety levně, v aktuální online ceně 7440,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Aigner je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 5 cestovatelů).
Aigner
Aigner
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 440 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (5 hodnocení)

Zobrazeno 1-10 z 84 nalezených

Dovolenou Hochzillertal / Hochfügen 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Maďarsko 2022, dovolenou Madeira 2022, dovolenou Maledivy 2022/2023 nebo například dovolenou Malta 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maroko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2022/2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2022/2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022/2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Hochzillertal / Hochfügen nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal