All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Hochkönig 2021 - Hochkönig 2021

Dovolená Hochkönig 2021. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Hochkönig za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Hochkönig. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Hochkönig 2021

Almerwirt
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 400 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (61 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Hochkönig v 3hvězdičkovém ubytování Almerwirt, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až pátek 2. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 8400,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Almerwirt je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Alpenparks Resort Maria Alm
★★★★
 
 • 10 103 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Hochkönig v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpenparks Resort Maria Alm od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do sobota 3. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 10103,- Kč.
Almerwirt
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 10 480 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (61 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Hochkönig v 3hvězdičkovém ubytování Almerwirt, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až úterý 6. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, aktuálně v ceně 10480,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Almerwirt je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Unser Unterberg
★★★
 
 • 9 960 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Hochkönig v 3hvězdičkovém ubytování Unser Unterberg od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 27. června do sobota 3. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, v aktuální online ceně 9960,- Kč.
Almhotel Kopphütte
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 845 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (32 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Hochkönig v 3hvězdičkovém ubytování Almhotel Kopphütte, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 28. červen až neděle 4. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8845,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Almhotel Kopphütte je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Unser Unterberg
★★★
 
 • 8 570 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Hochkönig v 3hvězdičkovém ubytování Unser Unterberg od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 29. června do neděle 4. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, v aktuální online ceně 8570,- Kč.
Almhotel Kopphütte
★★★
👍👍👍👍👍
 • 16 724 Kč
 • 16 390 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (32 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Hochkönig v 3hvězdičkovém ubytování Almhotel Kopphütte, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 30. červen až neděle 11. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, aktuálně v ceně 16390,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Almhotel Kopphütte je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Almhotel Kopphütte
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 16 898 Kč
  • 16 560 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (32 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Hochkönig v 3hvězdičkovém ubytování Almhotel Kopphütte od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 2. července do úterý 13. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 16560,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Almerwirt
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 9 170 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (61 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hochkönig v 3hvězdičkovém ubytování Almerwirt, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až sobota 10. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 9170,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Almerwirt je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Almerwirt
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 19 720 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (61 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Hochkönig v 3hvězdičkovém ubytování Almerwirt od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 3. července do sobota 17. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 19720,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 142 nalezených

  Dovolenou Hochkönig 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Albánie 2021, dovolenou Bali 2021, dovolenou Bulharsko 2021/2022 nebo například dovolenou Černá Hora 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Dominikánská republika.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Hochkönig levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Hochkönig nebo sekci dovolená s dětmi.