Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Hochkönig 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Hochkönig za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Hochkönig. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Hochkönig - Hochkönig 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Hochkönig a Last Minute zájezdy

Hotel Bergheimat
Dovolená Rakousko 2020 - Hochkönig v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bergheimat, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 20. únor až neděle 23. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7962,- Kč.
 
Hotel Bergheimat
Dovolená Rakousko 2020 - Hochkönig v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bergheimat, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 23. únor až neděle 1. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 50 % v aktuální ceně 18579,- Kč.
 
Bergheimat (Ei)
Dovolená Rakousko 2020 - Hochkönig v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bergheimat (Ei), s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 23. únor až neděle 1. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze s nápoji, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 18165,- Kč.
 
Bergheimat (Ei)
Dovolená Rakousko 2020 - Hochkönig v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bergheimat (Ei), s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. únor až úterý 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze s nápoji, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 12975,- Kč.
 
Apartmány Landhaus Salzburg
Dovolená Rakousko 2020 - Hochkönig v hvězdičkovém ubytování Apartmány Landhaus Salzburg, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až čtvrtek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4850,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Bergheimat (Ei)
Dovolená Rakousko 2020 - Hochkönig v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bergheimat (Ei), s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. březen až čtvrtek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze s nápoji, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7785,- Kč.
 
Bergheimat (Ei)
Dovolená Rakousko 2020 - Hochkönig v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bergheimat (Ei), s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 3. březen až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze s nápoji, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 10380,- Kč.
 
Bergheimat (Ei)
Dovolená Rakousko 2020 - Hochkönig v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bergheimat (Ei), s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 3. březen až pátek 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze s nápoji, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7785,- Kč.
 
Apartmány Landhaus Salzburg
Dovolená Rakousko 2020 - Hochkönig v hvězdičkovém ubytování Apartmány Landhaus Salzburg, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 4. březen až pondělí 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4850,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Bergheimat (Ei)
Dovolená Rakousko 2020 - Hochkönig v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bergheimat (Ei), s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 4. březen až pátek 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze s nápoji, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5190,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Hochkönig podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal