All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Hochkönig 2021 / 2022 - Hochkönig 2021 / 2022

Dovolená Hochkönig 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Hochkönig za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Hochkönig. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Hochkönig 2021 / 2022

Almerwirt
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 4 020 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (61 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Hochkönig v 3hvězdičkovém ubytování Almerwirt, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 23. září až neděle 26. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4020,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Almerwirt je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Alpenparks Resort Maria Alm
★★★★
 • Bar
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Tenis
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 4 331 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Hochkönig, v místě AlpenParks Resort Maria Alm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpenparks Resort Maria Alm od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 23. září do neděle 26. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4331,- Kč.
Hörlgut
★★
 
 • 6 046 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Hochkönig, v místě Hörlgut v ?hvězdičkovém ubytování Hörlgut, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 23. září až neděle 26. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6046,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Almhotel Kopphütte
★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětské hřiště
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • Silnice kolem hotelu
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 7 300 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (32 hodnocení)

Nejnovější recenze: Super

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Hochkönig, v místě Almhotel Kopphütte v 3hvězdičkovém ubytování Almhotel Kopphütte od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 24. září do středa 29. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7300,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Almerwirt
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 550 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (61 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Hochkönig v 3hvězdičkovém ubytování Almerwirt, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 25. září až čtvrtek 30. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 6550,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Almerwirt je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Almerwirt
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 400 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (61 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Hochkönig v 3hvězdičkovém ubytování Almerwirt od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 25. září do pátek 1. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 8400,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Almerwirt
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 000 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (61 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Hochkönig v 3hvězdičkovém ubytování Almerwirt, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 25. září až čtvrtek 30. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 7000,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Almerwirt je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Almerwirt
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 11 040 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (61 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Hochkönig v 3hvězdičkovém ubytování Almerwirt od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 25. září do pondělí 4. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 11040,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Almerwirt
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 18 340 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (61 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Hochkönig v 3hvězdičkovém ubytování Almerwirt, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 29. září až středa 13. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, aktuálně v ceně 18340,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Almerwirt je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Almerwirt
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 9 170 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (61 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Hochkönig v 3hvězdičkovém ubytování Almerwirt od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 6. října do čtvrtek 14. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 14 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální online ceně 9170,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Dovolenou Hochkönig 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Albánie 2021, dovolenou Bali 2021, dovolenou Bulharsko 2021/2022 nebo například dovolenou Černá Hora 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Dominikánská republika.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Hochkönig levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Hochkönig nebo sekci dovolená s dětmi.