All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Hochkar 2021 / 2022 - Hochkar 2021 / 2022

Dovolená Hochkar 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Hochkar za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Hochkar. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Ads

Dovolená Hochkar 2021 / 2022

Jednodenní Lyžování Hochkar
★★
 • 1 193 Kč
 • 990 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Hochkar v ?hvězdičkovém ubytování Jednodenní Lyžování Hochkar, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 8. leden až sobota 8. leden je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 39 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 17 %, aktuálně v ceně 990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Jednodenní Lyžování Hochkar
  ★★
  • 1 193 Kč
  • 990 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Hochkar v ?hvězdičkovém ubytování Jednodenní Lyžování Hochkar od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 15. ledna do sobota 15. ledna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 46 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 17 %, v aktuální online ceně 990,- Kč.
  Jednodenní Lyžování Hochkar
  ★★
  • 1 193 Kč
  • 990 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Hochkar v ?hvězdičkovém ubytování Jednodenní Lyžování Hochkar, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 22. leden až sobota 22. leden je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 53 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 17 %, aktuálně v ceně 990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Jednodenní Lyžování Hochkar
  ★★
  • 1 193 Kč
  • 990 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Hochkar v ?hvězdičkovém ubytování Jednodenní Lyžování Hochkar od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. února do sobota 5. února s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 67 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 17 %, v aktuální online ceně 990,- Kč.
  Jednodenní Lyžování Hochkar
  ★★
  • 1 193 Kč
  • 990 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Hochkar v ?hvězdičkovém ubytování Jednodenní Lyžování Hochkar, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 12. únor až sobota 12. únor je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 74 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 17 %, aktuálně v ceně 990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Jednodenní Lyžování Hochkar
  ★★
  • 1 193 Kč
  • 990 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Hochkar v ?hvězdičkovém ubytování Jednodenní Lyžování Hochkar od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 19. února do sobota 19. února s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 81 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 17 %, v aktuální online ceně 990,- Kč.
  Jednodenní Lyžování Hochkar
  ★★
  • 1 193 Kč
  • 990 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko na jaře 2022 v lokalitě Hochkar v ?hvězdičkovém ubytování Jednodenní Lyžování Hochkar, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až sobota 5. březen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 95 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 17 %, aktuálně v ceně 990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Jednodenní Lyžování Hochkar
  ★★
  • 1 193 Kč
  • 990 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko na jaře 2022 v resortu Hochkar v ?hvězdičkovém ubytování Jednodenní Lyžování Hochkar od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 19. března do sobota 19. března s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 109 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 17 %, v aktuální online ceně 990,- Kč.

  Zobrazeno 1-8 z 8 nalezených

  Ads

  Dovolenou Hochkar 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Albánie 2021, dovolenou Bali 2021, dovolenou Bulharsko 2021/2022 nebo například dovolenou Černá Hora 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Dominikánská republika.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Hochkar nebo sekci dovolená s dětmi.