All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Hinterstoder    >    

Penzion Inge Rakousko

Penzion Inge - Hinterstoder v Rakousku 2022. Aktuální nabídka ubytování za nejlepší ceny online. Penzion Inge v Rakousku v lokalitě Hinterstoder. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v rakouské lokalitě Hinterstoder 2022.

Penzion Inge Rakousko

Penzion Inge
★★
👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 7 640 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (19 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Hinterstoder v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Inge, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 23. leden až pátek 28. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 7640,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 19 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Penzion Inge je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Penzion Inge
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 3 307 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (19 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Hinterstoder v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Inge od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 4. února do neděle 6. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 15 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3307,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 19 cestovatelů).
  Penzion Inge
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 8 095 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (19 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Hinterstoder v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Inge, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 20. únor až pátek 25. únor je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 31 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 8095,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 19 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Penzion Inge je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Penzion Inge
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 3 630 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (19 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Hinterstoder v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Inge od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 25. února do neděle 27. února s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 36 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3630,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 19 cestovatelů).
  Penzion Inge
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 3 630 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (19 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na jaře 2022 v lokalitě Hinterstoder v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Inge, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 11. březen až neděle 13. březen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 50 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3630,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 19 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Penzion Inge je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Penzion Inge
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
  • 7 577 Kč
  • 6 895 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (19 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na jaře 2022 v resortu Hinterstoder v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Inge od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 20. března do pátek 25. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 59 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 6895,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 19 cestovatelů).
  Penzion Inge
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 7 640 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (19 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na jaře 2022 v lokalitě Hinterstoder v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Inge, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 27. březen až pátek 1. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 66 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 7640,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 19 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Penzion Inge je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Penzion Inge
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
  • 7 577 Kč
  • 6 895 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (19 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na jaře 2022 v resortu Hinterstoder v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Inge od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 27. března do pátek 1. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 66 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 6895,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 19 cestovatelů).
  Penzion Inge
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
  • 2 735 Kč
  • 2 680 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (19 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na jaře 2022 v lokalitě Hinterstoder v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Inge, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. duben až neděle 3. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 71 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 2 %, aktuálně v ceně 2680,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 19 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Penzion Inge je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

  Dovolenou Hinterstoder 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Vietnam 2022, dovolenou Zanzibar 2022, dovolenou Albánie 2022/2023 nebo například dovolenou Bali 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Bulharsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Hinterstoder nebo sekci dovolená s dětmi.