Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska
Rakouskem    >    

Hinterstoder 2018

Vyhledávání zájezdů

Last Minute dovolená Hinterstoder a Hinterstoder 2018

Penzion Lindbichler
Dovolená Rakousko 2018 - Hinterstoder v hvězdičkovém ubytování Penzion Lindbichler, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 26. leden až neděle 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 15 % v aktuální ceně 1970,- Kč.
 
Penzion Lindbichler
Dovolená Rakousko 2018 - Hinterstoder v hvězdičkovém ubytování Penzion Lindbichler, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 26. leden až neděle 28. leden, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 15 % v aktuální ceně 1970,- Kč.
 
Ferienhotel Gut Enghagen – Rossleithen, Rodinný
Dovolená Rakousko 2018 - Hinterstoder v 3.5hvězdičkovém ubytování Ferienhotel Gut Enghagen – Rossleithen, Rodinný, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 27. leden až sobota 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 11130,- Kč.
 
Hotel Huttersberg - Windischgarsten
Dovolená Rakousko 2018 - Hinterstoder v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Huttersberg - Windischgarsten, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 27. leden až sobota 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4725,- Kč.
 
Ferienhotel Gut Enghagen
Dovolená Rakousko 2018 - Hinterstoder v hvězdičkovém ubytování Ferienhotel Gut Enghagen, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 28. leden až středa 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4950,- Kč.
 
Apartmány Gut Enghagen
Dovolená Rakousko 2018 - Hinterstoder v hvězdičkovém ubytování Apartmány Gut Enghagen, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 28. leden až čtvrtek 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2656,- Kč.
 
Hotel Huttersberg
Dovolená Rakousko 2018 - Hinterstoder v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Huttersberg, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 28. leden až středa 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4740,- Kč.
 
Almhütte
Dovolená Rakousko 2018 - Hinterstoder v hvězdičkovém ubytování Almhütte, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 29. leden až pátek 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3047,- Kč.
 
Apartmány Gut Enghagen
Dovolená Rakousko 2018 - Hinterstoder v hvězdičkovém ubytování Apartmány Gut Enghagen, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. únor až pondělí 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2656,- Kč.
 
Almhütte
Dovolená Rakousko 2018 - Hinterstoder v hvězdičkovém ubytování Almhütte, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 2. únor až neděle 4. únor, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3047,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 147 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Hinterstoder podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal