All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Hinterstoder 2021 - Hinterstoder 2021

Dovolená Hinterstoder 2021. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Hinterstoder za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Hinterstoder. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Hinterstoder 2021

Huttersberg
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 8 500 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (103 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hinterstoder v 3hvězdičkovém ubytování Huttersberg, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8500,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Huttersberg je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Huttersberg
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 800 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (103 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Hinterstoder v 3hvězdičkovém ubytování Huttersberg od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 2. srpna do pátek 6. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6800,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Huttersberg
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 8 500 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (103 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hinterstoder v 3hvězdičkovém ubytování Huttersberg, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až neděle 8. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8500,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Huttersberg je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Huttersberg
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 800 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (103 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Hinterstoder v 3hvězdičkovém ubytování Huttersberg od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. srpna do neděle 8. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6800,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Huttersberg
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 10 200 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (103 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hinterstoder v 3hvězdičkovém ubytování Huttersberg, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až středa 11. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 10200,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Huttersberg je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Huttersberg
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 100 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (103 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Hinterstoder v 3hvězdičkovém ubytování Huttersberg od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. srpna do úterý 10. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5100,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Huttersberg
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 10 200 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (103 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hinterstoder v 3hvězdičkovém ubytování Huttersberg, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až pátek 13. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 10200,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Huttersberg je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Huttersberg
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 11 900 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (103 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Hinterstoder v 3hvězdičkovém ubytování Huttersberg od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. srpna do sobota 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 11900,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Huttersberg
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 10 200 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (103 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hinterstoder v 3hvězdičkovém ubytování Huttersberg, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 12. srpen až středa 18. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 11 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 10200,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Huttersberg je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Huttersberg
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 8 500 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (103 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Hinterstoder v 3hvězdičkovém ubytování Huttersberg od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 12. srpna do úterý 17. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 11 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8500,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 129 nalezených

Dovolenou Hinterstoder 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Řecko 2021, dovolenou Slovensko 2021, dovolenou Slovinsko 2021/2022 nebo například dovolenou Spojené arabské emiráty 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Srí Lanka.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Hinterstoder levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Hinterstoder nebo sekci dovolená s dětmi.