All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Gerlitzen 2022 - Gerlitzen 2022

Dovolená Gerlitzen 2022. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Gerlitzen za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Gerlitzen. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Gerlitzen 2022

Gasthof Zur Post
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 10 290 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (21 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Gerlitzen v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Zur Post, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 22. leden až sobota 29. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 10290,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 21 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Gasthof Zur Post je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Gasthof Zur Post
★★★
👍👍👍👍👍
 • 5 252 Kč
 • 4 412 Kč
 • - 16 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (21 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Gerlitzen v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Zur Post od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 23. ledna do čtvrtek 27. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 %, v aktuální online ceně 4412,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 21 cestovatelů).
  Gasthof Zur Post
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 10 008 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (21 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Gerlitzen v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Zur Post, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 23. leden až neděle 30. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 10008,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 21 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Gasthof Zur Post je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Gasthof Zur Post
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 10 008 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (21 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Gerlitzen v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Zur Post od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 23. ledna do neděle 30. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 10008,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 21 cestovatelů).
  Aparthotel Legendär (Steindorf)
  ★★★★
   
  • 16 219 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Gerlitzen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Legendär (Steindorf), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 29. leden až sobota 5. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 16219,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Aparthotel Legendär (Steindorf)
  ★★★★
   
  • 16 219 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Gerlitzen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Legendär (Steindorf) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 30. ledna do neděle 6. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 16219,- Kč.
  Gasthof Zur Post
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 10 637 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (21 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Gerlitzen v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Zur Post, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 30. leden až neděle 6. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 10637,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 21 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Gasthof Zur Post je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Gasthof Zur Post
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 5 718 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (21 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Gerlitzen v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Zur Post od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 30. ledna do čtvrtek 3. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5718,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 21 cestovatelů).
  Gasthof Zur Post
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 5 881 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (21 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Gerlitzen v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Zur Post, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 30. leden až čtvrtek 3. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5881,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 21 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Gasthof Zur Post je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Gasthof Zur Post
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 10 200 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (21 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Gerlitzen v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Zur Post od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 30. ledna do neděle 6. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 10200,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 21 cestovatelů).

  Zobrazeno 1-10 z 148 nalezených

  Dovolenou Gerlitzen 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Zanzibar 2022, dovolenou Albánie 2022, dovolenou Bali 2022/2023 nebo například dovolenou Bulharsko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Černá Hora.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Gerlitzen nebo sekci dovolená s dětmi.