All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Flachau 2021 - Flachau 2021

Dovolená Flachau 2021. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Flachau za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Flachau. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Flachau 2021

Forellenhof
★★★★
 
 • 7 320 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Flachau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Forellenhof, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až neděle 8. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 7320,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Forellenhof
★★★★
 
 • 18 300 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Flachau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Forellenhof od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 5. srpna do neděle 15. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 18300,- Kč.
Forellenhof
★★★★
 
 • 7 320 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Flachau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Forellenhof, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 6. srpen až úterý 10. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 7320,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Forellenhof
★★★★
 
 • 6 240 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Flachau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Forellenhof od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 6. srpna do pondělí 9. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální online ceně 6240,- Kč.
Apartmány Austria
★★★
👍👍👍👍👍
 • 3 105 Kč
 • 2 950 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Flachau v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Austria, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 2950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Apartmány Austria je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Apartmány Auszeit
  ★★★
  • Domácí zvířata povolena
  • Dětské hřiště
  • Klidná lokalita
  • Lednička
  • TV
  • Vnější bazén
  • Wifi zdarma
  • Zastávka skibusu
  • 3 042 Kč
  • 2 890 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Nejnovější recenze: Skvěle strávený víkend ve Flachau!

  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Flachau, v místě Apartmány Auszeit v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Auszeit od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. srpna do sobota 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 2890,- Kč.
  Apartmány Auszeit
  ★★★
  • Domácí zvířata povolena
  • Dětské hřiště
  • Klidná lokalita
  • Lednička
  • TV
  • Vnější bazén
  • Wifi zdarma
  • Zastávka skibusu
   
  • 3 273 Kč

  Detail

  Nejnovější recenze: Skvěle strávený víkend ve Flachau!

  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Flachau, v místě Apartmány Auszeit v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Auszeit, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3273,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Forellenhof
  ★★★★
   
  • 12 810 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Flachau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Forellenhof od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. srpna do sobota 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 12810,- Kč.
  Haus Austria (Flachau)
  ★★★
  • Dětské hřiště
  • Kuchyňský kout
  • Lednička
  • TV
  • Vnější bazén
   
  • 2 958 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Flachau, v místě Haus Austria (Flachau) v 3hvězdičkovém ubytování Haus Austria (Flachau), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2958,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Forellenhof
  ★★★★
   
  • 16 470 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Flachau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Forellenhof od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 8. srpna do úterý 17. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 16470,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 89 nalezených

  Dovolenou Flachau 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Vietnam 2021, dovolenou Zanzibar 2021, dovolenou Albánie 2021/2022 nebo například dovolenou Bali 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Bulharsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Flachau levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Flachau nebo sekci dovolená s dětmi.