Lyžování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Rakousko 2022    >    

Dovolená Flachau 2022

Dovolená Flachau 2022. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Flachau za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Flachau. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Flachau 2022

Dovolená Rakousko v létě 2022 v lokalitě Flachau v 3hvězdičkovém ubytování Alpenwelt, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 2. červen až neděle 5. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní za aktuální cenu 5694,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Dovolená Flachau 2022
Alpenwelt
★★★
 
 • 5 694 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku v létě 2022 v lokalitě Flachau v 3hvězdičkovém ubytování Alpenwelt od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 2. června do středy 8. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 11640,- Kč.
Dovolená Flachau 2022
Alpenwelt
★★★
 
 • 11 640 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě 2022 v lokalitě Flachau v 3hvězdičkovém ubytování Alpenwelt, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 2. červen až neděle 5. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní za aktuální cenu 5820,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Dovolená Flachau 2022 - Alpenwelt
Alpenwelt
★★★
 
 • 5 820 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku v létě 2022 v lokalitě Flachau v 3hvězdičkovém ubytování Alpenwelt od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 3. června do pondělí 6. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální online ceně 5820,- Kč.
Dovolená Flachau 2022 - Alpenwelt
Alpenwelt
★★★
 
 • 5 820 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě 2022 v lokalitě Flachau v 3hvězdičkovém ubytování Alpenwelt, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 3. červen až pátek 10. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní za aktuální cenu 13580,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Dovolená Flachau 2022 - Alpenwelt
Alpenwelt
★★★
 
 • 13 580 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku v létě 2022 v lokalitě Flachau v 3hvězdičkovém ubytování Alpenwelt od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 3. června do čtvrtka 9. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 11640,- Kč.
Dovolená Flachau 2022 - Alpenwelt
Alpenwelt
★★★
 
 • 11 640 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě 2022 v lokalitě Flachau v 3hvězdičkovém ubytování Alpenwelt, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 4. červen až sobota 11. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní za aktuální cenu 13287,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Dovolená Flachau 2022 - Alpenwelt
Alpenwelt
★★★
 
 • 13 287 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku v létě 2022 v lokalitě Flachau v 3hvězdičkovém ubytování Alpenwelt od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. června do úterý 7. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální online ceně 5820,- Kč.
Dovolená Flachau 2022 - Alpenwelt
Alpenwelt
★★★
 
 • 5 820 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Rakousko v létě 2022 v lokalitě Flachau, Apartmány Auszeit v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Auszeit, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 4. červen až sobota 11. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní za aktuální cenu 12180,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.


Ubytování

apartmány s koupelnou a WC, TV, kuchyňka s mikrovlnkou a myčkou, balkon či terasa, dětská postýlka na vyžádání za poplatek.

Apartmány A pro 2 dospělé a 2 děti do 11,9 let (41 m2) – 2 místnosti: 1 dvoulůžková ložnice, obývací místnost s gaučem pro 2 osoby a kuch. kout.

Apartmány B pro 4 osoby (45 m2) – 3 místnosti: 2 dvoulůžkové ložnice, kuchyň, možnost přistýlky za příplatek.

Apartmány C pro 8 osob (100 m2) – 3 místnosti: 2 dvoulůžkové ložnice, obývací místnost, 2x rozkládací gauč každý pro 2 osoby

Stravování

vlastní.

Vybavení

wifi za poplatek, parkoviště zdarma, louka, venkovní vyhřívaný bazén (7x3,5 m), stolní tenis, dětské hřiště.

Cena za apartmán a NOC:

Termín

Typ A

Typ B

Typ C

04.06.-25.06.

1740

2210

2900

25.06.-27.08.

2290

3060

4070

27.08.-17.09.

1740

2210

2900

Nepovinný příplatek: wifi 15 €/ týden, ručníky vlastní nebo +7 €/ osoba/ týden (osušky vlastní), ložní prádlo vlastní nebo +7 €/ osoba, dětská postýlka 10 €/ den.

Domácí zvířata: povolena na vyžádání 15 €/ den.

Dovolená Flachau 2022 - Apartmány Auszeit
Apartmány Auszeit
★★★
 • Venkovní bazén
 • TV
 • Lednička
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Zastávka skibusu
 • Domácí zvířata povolena
 • Internet zdarma
 
 • 12 180 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Skvěle strávený víkend ve Flachau!

Dovolená v Rakousku v létě 2022 v lokalitě Flachau v 3hvězdičkovém ubytování Alpenwelt od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 5. června do čtvrtka 9. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 7593,- Kč.
Alpenwelt
Alpenwelt
★★★
 
 • 7 593 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 277 nalezených

Dovolenou Flachau 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Vietnam 2022, dovolenou Zanzibar 2022, dovolenou Albánie 2022/2023 nebo například dovolenou Bali 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Bulharsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Flachau nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal