Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Flachau 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Flachau za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Flachau. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Flachau - Flachau 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Flachau a Last Minute zájezdy

Appartements Haus Austria
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Flachau v hvězdičkovém ubytování Appartements Haus Austria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 5121,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Landhaus Innrain
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Flachau v hvězdičkovém ubytování Landhaus Innrain, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 5730,- Kč.
  • Půjčovna kol
 
Appartements Alpin Apart
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Flachau v 3hvězdičkovém ubytování Appartements Alpin Apart, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4502,- Kč.
 
Flachau
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Flachau v hvězdičkovém ubytování Flachau, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 23. leden, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 810,- Kč.
 
Landhaus Innrain
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Flachau v 3hvězdičkovém ubytování Landhaus Innrain, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7066,- Kč.
  • Půjčovna kol
 
Appartements Haus Austria
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Flachau v hvězdičkovém ubytování Appartements Haus Austria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 5824,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Landhaus Innrain
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Flachau v hvězdičkovém ubytování Landhaus Innrain, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 7763,- Kč.
  • Půjčovna kol
 
Landhaus Innrain
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Flachau v 3hvězdičkovém ubytování Landhaus Innrain, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7066,- Kč.
  • Půjčovna kol
 
Landhaus Innrain
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Flachau v hvězdičkovém ubytování Landhaus Innrain, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až sobota 13. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 7763,- Kč.
  • Půjčovna kol
 
Apartmánový Dům Austria
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Flachau v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Austria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až sobota 13. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4854,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 183 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Flachau podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal