All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Flachau 2021 / 2022 - Flachau 2021 / 2022

Dovolená Flachau 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Flachau za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Flachau. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Flachau 2021 / 2022

Forellenhof
★★★★
 
  • 7 590 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Flachau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Forellenhof, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 8. prosinec až sobota 11. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 7590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Forellenhof
★★★★
 
  • 12 700 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Flachau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Forellenhof od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 8. prosince do pondělí 13. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 12700,- Kč.
Forellenhof
★★★★
 
  • 20 320 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Flachau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Forellenhof, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 8. prosinec až čtvrtek 16. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, aktuálně v ceně 20320,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Forellenhof
★★★★
 
  • 17 780 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Flachau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Forellenhof od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 8. prosince do středa 15. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 17780,- Kč.
Forellenhof
★★★★
 
  • 22 860 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Flachau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Forellenhof, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 8. prosinec až pátek 17. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, aktuálně v ceně 22860,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Forellenhof
★★★★
 
  • 15 240 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Flachau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Forellenhof od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 9. prosince do středa 15. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 15240,- Kč.
Forellenhof
★★★★
 
  • 20 320 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Flachau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Forellenhof, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 9. prosinec až pátek 17. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, aktuálně v ceně 20320,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Forellenhof
★★★★
 
  • 12 700 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Flachau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Forellenhof od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 9. prosince do úterý 14. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 12700,- Kč.
Forellenhof
★★★★
 
  • 7 590 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Flachau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Forellenhof, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 9. prosinec až neděle 12. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 7590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Forellenhof
★★★★
 
  • 22 860 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Flachau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Forellenhof od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 9. prosince do sobota 18. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 22860,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 159 nalezených

Dovolenou Flachau 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Vietnam 2021, dovolenou Zanzibar 2021, dovolenou Albánie 2021/2022 nebo například dovolenou Bali 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Bulharsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Flachau nebo sekci dovolená s dětmi.