Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Schladming / Dachstein v dubnu 2020. Zájezdy do Rakouska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v dubnu v Rakousku. Schladming / Dachstein All Inclusive - pobyty Rakousko s ubytováním v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    
Schladming / Dachstein    >    

Dovolená Schladming / Dachstein v dubnu - Duben v Rakousku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Schladming / Dachstein v dubnu 2020

Hotel Almfrieden
Dovolená Rakousko 2020 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Almfrieden, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7791,- Kč.
 
Posthotel
Dovolená Rakousko 2020 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Posthotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 5. duben až čtvrtek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 11581,- Kč.
  • Minibar
  • Bar
  • Fitness
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Apartmány Kerschbaumerhof, Schladming-Obere Klaus
Dovolená Rakousko 2020 - Schladming / Dachstein v 2hvězdičkovém ubytování Apartmány Kerschbaumerhof, Schladming-Obere Klaus, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. duben až neděle 12. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4233,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Wifi zdarma
 
Apartmány Kerschbaumerhof, Schladming-Obere Klaus
Dovolená Rakousko 2020 - Schladming / Dachstein v 2hvězdičkovém ubytování Apartmány Kerschbaumerhof, Schladming-Obere Klaus, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 10. duben až úterý 14. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 82 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2823,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Wifi zdarma
 
Jufa Schladming
Dovolená Rakousko 2020 - Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Schladming, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 19. duben až neděle 26. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7081,- Kč.
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Schladming / Dachstein podle měsíce odjezdu

Schladming / Dachstein All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal