Lyžování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Rakousko 2023    >    

Dovolená v Rakousku - duben 2024

Dovolená Rakousko v dubnu 2024. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v dubnu 2024. Zájezdy Rakousko za nejvýhodnější ceny online.

Rakousko v dubnu 2024

Dovolená Rakousko na jaře 2024 v letovisku Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Victoria, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 1. duben až čtvrtek 4. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 297 dní za aktuální cenu 7575,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Dovolená v Rakousku - duben 2024
Victoria
★★★★
 
 • 7 575 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku na jaře 2024 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v ?hvězdičkovém ubytování Penziony v Maishofenu od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 1. dubna do čtvrtka 4. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 297 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně, v aktuální online ceně 4020,- Kč.
Rakousko v dubnu 2024
Penziony v Maishofenu
★★
 
 • 4 020 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na jaře 2024 v letovisku Saalbach / Hinterglemm v ?hvězdičkovém ubytování Penziony v Maishofenu, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 1. duben až pátek 5. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 297 dní za aktuální cenu 5360,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Dovolená v Rakousku - duben 2024 - Penziony v Maishofenu
Penziony v Maishofenu
★★
 
 • 5 360 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku na jaře 2024 v lokalitě Nassfeld, Alpenhotel Marcius, v místě Alpenhotel Marcius v 3hvězdičkovém ubytování Alpenhotel Marcius od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 2. dubna do pondělí 8. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 298 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 13920,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Alpenhotel Marcius je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 38 cestovatelů).

Atributy: u jezera, lyžařské středisko, s masážemi, s restaurací, wellness pobyt.
Dovolená v Rakousku - duben 2024 - Alpenhotel Marcius
Alpenhotel Marcius
★★★
👍👍👍👍👍
 • Vnitřní bazén
 • TV
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 • Internet zdarma
 
 • 13 920 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (38 hodnocení)
Dovolená Rakousko na jaře 2024 v letovisku Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Lukasmayr, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 2. duben až sobota 13. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 298 dní za aktuální cenu 12420,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 18 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 126 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Lukasmayr 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená v Rakousku - duben 2024 - Lukasmayr
Lukasmayr
★★★
👍👍👍👍👍
 • 15 146 Kč
 • 12 420 Kč
 • - 18 %
 • Detail

  4.4/5 Fantastické (126 hodnocení)
  Dovolená v Rakousku na jaře 2024 v lokalitě Rauris v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rauriserhof od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 2. dubna do neděle 7. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 298 dní. Pobyt se stravou formou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 16554,- Kč.
  Rakousko v dubnu 2024 - Rauriserhof
  Rauriserhof
  ★★★★
  • 17 425 Kč
  • 16 554 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko na jaře 2024 v letovisku Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Lukasmayr, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 3. duben až středa 10. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 299 dní za aktuální cenu 8280,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 14 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 126 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Lukasmayr 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Rakousko v dubnu 2024 - Lukasmayr
  Lukasmayr
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 9 628 Kč
  • 8 280 Kč
 • - 14 %
 • Detail

  4.4/5 Fantastické (126 hodnocení)
  Dovolená v Rakousku na jaře 2024 v lokalitě Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Post od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 3. dubna do úterý 9. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 299 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 13140,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Gasthof Post je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 4 cestovatelů).
  Rakousko v dubnu 2024 - Gasthof Post
  Gasthof Post
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 13 140 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na jaře 2024 v letovisku Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Lukasmayr, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 3. duben až úterý 9. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 299 dní za aktuální cenu 6900,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 17 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 126 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Lukasmayr 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Rakousko v dubnu 2024 - Lukasmayr
  Lukasmayr
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 8 313 Kč
  • 6 900 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  4.4/5 Fantastické (126 hodnocení)
  Dovolená v Rakousku na jaře 2024 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Schloss Lebenberg od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 4. dubna do neděle 7. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 300 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 18676,- Kč.
  Schloss Lebenberg
  Schloss Lebenberg
  ★★★★
   
  • 18 676 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 93 nalezených

  Dovolenou Rakousko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Švýcarsko duben, Thajsko duben, Tunisko duben nebo například dovolenou Turecko duben? Další možností je třeba USA duben.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rakousko nebo sekci dovolená s dětmi.