Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Duben v Rakousku. ☀ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v dubnu 2020 za nejlepší ceny online. ✅ Zájezdy do Rakouska a All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech v dubnu 2020. Last Minute zájezdy levně.

Rakouskem.cz    >    

Rakousko duben 2020

Vyhledávání zájezdů

Dovolená v Rakousku v dubnu 2020

Appartementhaus Gletscherblick
Dovolená Rakousko 2020 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Appartementhaus Gletscherblick, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až středa 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3677,- Kč.
 
Flattacher Hof
Dovolená Rakousko 2020 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Flattacher Hof, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až pátek 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5390,- Kč.
 
Gasthof Kirchenwirt V Gosau
Dovolená Rakousko 2020 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Gasthof Kirchenwirt V Gosau, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až úterý 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 11340,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Gasthof Ködnitzhof
Dovolená Rakousko 2020 - Východní Tyrolsko v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Ködnitzhof, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6318,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Alpina Resort Ve Wenns
Dovolená Rakousko 2020 - Pitztal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alpina Resort Ve Wenns, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6240,- Kč.
 
Hotel Alpina Resort Ve Wenns
Dovolená Rakousko 2020 - Pitztal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alpina Resort Ve Wenns, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až pondělí 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 11340,- Kč.
 
Hotel Lifthotel
Dovolená Rakousko 2020 - Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lifthotel, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 15600,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Aktivhotel Donnerhof
Dovolená Rakousko 2020 - Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aktivhotel Donnerhof, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 312 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7722,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Feriendorf Koralpe
Dovolená Rakousko 2020 - Koralpe v hvězdičkovém ubytování Feriendorf Koralpe, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 312 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1193,- Kč.
 
Haus Hasslacher - Apartmány
Dovolená Rakousko 2020 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Haus Hasslacher - Apartmány, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 312 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1098,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 94 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Rakousko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal