Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v dubnu 2020. ✅ Zájezdy do Rakouska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si počasí v dubnu v Rakousku. Rakousko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Duben v Rakousku.

Rakouskem.cz    >    

Zájezdy a dovolená Rakousko v dubnu - Duben v Rakousku

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy a dovolená v Rakousku 2020

Apartmány Kleine Feriendorf
Dovolená Rakousko 2020 - Nassfeld v hvězdičkovém ubytování Apartmány Kleine Feriendorf, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 1642,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Kleine Feriendorf
Dovolená Rakousko 2020 - Nassfeld v hvězdičkovém ubytování Apartmány Kleine Feriendorf, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 1641,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Sonnenalm
Dovolená Rakousko 2020 - Tauplitz v hvězdičkovém ubytování Apartmány Sonnenalm, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až pondělí 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 2110,- Kč.
 
Apartmány Sonnenbahn
Dovolená Rakousko 2020 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Apartmány Sonnenbahn, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až středa 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 6720,- Kč.
 
Hotel Sunny
Dovolená Rakousko 2020 - Sölden Arena / Ötzal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sunny, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až středa 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 23169,- Kč.
 
Alprima Aparthotel Hinterstoder
Dovolená Rakousko 2020 - Hinterstoder v 3hvězdičkovém ubytování Alprima Aparthotel Hinterstoder, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až středa 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 5873,- Kč.
 
Explorer Hotel Hinterstoder
Dovolená Rakousko 2020 - Hinterstoder v 3hvězdičkovém ubytování Explorer Hotel Hinterstoder, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až středa 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 6785,- Kč.
 
Apartmány Heidi Peter
Dovolená Tyrolsko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Apartmány Heidi Peter s délkou 4 dní, v termínu 1. duben 2020 až 4. duben 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, jarní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1545 Kč.
 
Ferienclub Silbertal
Dovolená Rakousko 2020 - Sölden Arena / Ötzal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienclub Silbertal, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až úterý 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 21464,- Kč.
 • Klimatizace
 • Dětský koutek
 • Golf
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Ferienhaus Nocki
Dovolená Rakousko 2020 - Bad Kleinkirchheim v hvězdičkovém ubytování Ferienhaus Nocki, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5055,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 446 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Rakousko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal