All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Rakousku - Last Minute Rakousko

Dovolená Rakousko levně. All Inclusive dovolená v Rakousku a Last Minute zájezdy do Rakouska. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku letecky s hodnocením klientů. Last Minute Rakousko.

Dovolená Rakousko 2021

Adventní Vídeň - Hotel Zeitgeist - Na Vlastní Dopravu
★★
 
 • 1 740 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Vídeň v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Vídeň - Hotel Zeitgeist - Na Vlastní Dopravu, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 3. listopad až čtvrtek 4. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1740,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Aktiv Sunny Hotel Sonne
★★★★
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Minibar
 • TV
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 • Wifi zdarma
 
 • 7 470 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Kitzbühel / Mittersill, v místě Aktiv Sunny Hotel Sonne v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aktiv Sunny Hotel Sonne od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 3. listopadu do sobota 6. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální online ceně 7470,- Kč.
Aktiv Sunny Hotel Sonne
★★★★
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Minibar
 • TV
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 • Wifi zdarma
 
 • 9 960 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill, v místě Aktiv Sunny Hotel Sonne v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aktiv Sunny Hotel Sonne, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 3. listopad až neděle 7. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, aktuálně v ceně 9960,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Falkensteiner Club Funimation
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 600 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (123 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Korutany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Club Funimation od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 3. listopadu do sobota 6. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6600,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Lukasmayr
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 600 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (105 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Lukasmayr, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 3. listopad až pondělí 8. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Lukasmayr je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Lukasmayr
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 450 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (105 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Lukasmayr od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 3. listopadu do pondělí 8. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální online ceně 7450,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Lukasmayr
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 920 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (105 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Lukasmayr, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 3. listopad až úterý 9. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7920,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Lukasmayr je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Norica Therme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 370 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (42 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Norica Therme od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 3. listopadu do čtvrtek 4. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3370,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Norica Therme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 740 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (42 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Norica Therme, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 3. listopad až pátek 5. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6740,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Norica Therme je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Alpenhaus Kaprun
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 15 895 Kč
 • 15 100 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (9 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpenhaus Kaprun od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 4. listopadu do úterý 9. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 11 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 15100,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 21-30 z 11168 nalezených

  Dovolenou Rakousko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Srí Lanka dovolená, Španělsko dovolená, Thajsko dovolená nebo například dovolenou Tunisko dovolená? Další možností je třeba Turecko dovolená.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Rakousko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rakousko nebo sekci dovolená s dětmi.