Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Rakousko levně. ☀️ All Inclusive dovolená v Rakousku a Last Minute zájezdy do Rakouska. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku letecky s hodnocením klientů. Rakousko 2021 / 2022.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená v Rakousku - Rakousko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Rakousko podle termínu

Apartmány Alpine Living, Schladming
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Alpine Living, Schladming, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až středa 17. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 30 %, v aktuální ceně 6978,- Kč.
  • Bezbariérový přístup
  • Wifi zdarma
 
Apartmány Ferienpark Kreischberg
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Ferienpark Kreischberg, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 3251,- Kč.
 
Gasthof Musikantenwirt - Annaberg
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Annaberg v 2hvězdičkovém ubytování Gasthof Musikantenwirt - Annaberg, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až pátek 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 2730,- Kč.
 
Hotel Erlenhof Se Snídaní
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Nassfeld v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Erlenhof Se Snídaní, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 8040,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Dětské hřiště
  • Golf
  • Fitness
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Apartmánový Komplex Domizil
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Komplex Domizil, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 2150,- Kč.
 
Apartmány Mariandl , Piesendorf
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Apartmány Mariandl , Piesendorf, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 1833,- Kč.
 
Das Alpenhaus Katschberg.1640
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Lungau / St. Michael v 3hvězdičkovém ubytování Das Alpenhaus Katschberg.1640, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 2794,- Kč.
 
Apartmány Ferienpark Kreischberg
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Ferienpark Kreischberg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až středa 17. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 5347,- Kč.
 
Apartmány Schindlhaus
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Schindlhaus, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 3339,- Kč.
 
Hotel Sanotel
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sanotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až středa 17. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 13506,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 19205 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal