Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Sporthotel Dachstein West – Annaberg Léto, Karta s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Sporthotel Dachstein West – Annaberg Léto, Karta v Rakousku v lokalitě Dachstein West. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v rakouské lokalitě Dachstein West 2021.

Rakouskem.cz    >    
Dachstein West    >    

Sporthotel Dachstein West – Annaberg Léto, Karta - Dachstein West 2021

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Sporthotel Dachstein West – Annaberg Léto, Karta - Dachstein West 2021

Sporthotel Dachstein West, Annaberg
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Sporthotel Dachstein West, Annaberg, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 15330,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Bar
  • Půjčovna kol
  • Wifi zdarma
 
Sporthotel Dachstein West, Annaberg
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Sporthotel Dachstein West, Annaberg, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 22. březen až středa 24. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3420,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Bar
  • Půjčovna kol
  • Wifi zdarma
 
Sporthotel Dachstein West – Annaberg Léto, Karta
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Sporthotel Dachstein West – Annaberg Léto, Karta, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 28. květen až neděle 30. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 124 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3000,- Kč.
 
Sporthotel Dachstein West – Annaberg Léto, Karta
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Sporthotel Dachstein West – Annaberg Léto, Karta, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 20. srpen až neděle 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3300,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Dachstein West podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal