Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Heritage Hallstatt s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Rakousku v lokalitě Dachstein West - Heritage Hallstatt. Last Minute pobyty v rakouské lokalitě Dachstein West 2019.

Rakouskem.cz    >    
Dachstein West    >    

Heritage Hallstatt

Vyhledávání zájezdů

Heritage Hallstatt podle termínu

Heritage Hallstatt
Dovolená Rakousko 2019 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Heritage Hallstatt, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 20. srpen až neděle 25. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové v aktuální ceně 14875,- Kč.
  • Minibar
 
Heritage Hallstatt
Dovolená Rakousko 2019 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Heritage Hallstatt, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 20. září až čtvrtek 26. září, s dopravou vlastní - například autem, za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 17850,- Kč.
  • Minibar
 
Heritage Hallstatt
Dovolená Rakousko 2019 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Heritage Hallstatt, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 30. září až pátek 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 11900,- Kč.
  • Minibar
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Dachstein West podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal