Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Last Minute Dachstein West levně a dovolená Dachstein West autem a autobusem 2018. Ubytování se stravou - včetně pobytů All Inclusive. Jezera, hory a lyžování na ledovci.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Dachstein West

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Dachstein West 2018 a Last Minute zájezdy

Gasthof Brandwirt
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Brandwirt, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 21. červenec až pátek 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4196,- Kč.
 
Vitalhotel Gosau
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Vitalhotel Gosau, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu sobota 21. červenec až úterý 31. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 19270,- Kč.
 
Feriendorf Obertraun
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Feriendorf Obertraun, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 22. červenec až pátek 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5250,- Kč.
 
Goisererhof
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Goisererhof, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu pondělí 23. červenec až sobota 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 22005,- Kč.
 
Lindwurm
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Lindwurm, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 24. červenec až pondělí 30. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7646,- Kč.
 
Heritage Hallstatt
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Heritage Hallstatt, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 25. červenec až sobota 28. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8672,- Kč.
 
Landhotel Agathawirt
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Landhotel Agathawirt, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 25. červenec až pátek 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3419,- Kč.
 
Vitalhotel Gosau
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Vitalhotel Gosau, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 25. červenec až sobota 28. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5781,- Kč.
 
Gasthof Sonnenhof V Abtenau
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Gasthof Sonnenhof V Abtenau, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 26. červenec až středa 1. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7140,- Kč.
 
Heritage Hallstatt
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Heritage Hallstatt, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 26. červenec až neděle 29. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8672,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Dachstein West podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal