Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku - Dachstein West 2018 za nejlepší ceny online a Last Minute zájezdy. All Inclusive pobyty Dachstein West 2018. Super Last Minute Dachstein West.

Rakouskem.cz    >    

Dachstein West 2018 - Super Last Minute Dachstein West

Vyhledávání zájezdů

Dachstein West podle termínu

Kirchenwirt
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Kirchenwirt, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 28. květen až pondělí 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8948,- Kč.
 
Vitalhotel Gosau
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Vitalhotel Gosau, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 28. květen až pátek 1. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7304,- Kč.
 
Gasthof Sonnenhof V Abtenau
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Gasthof Sonnenhof V Abtenau, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 29. květen až neděle 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5950,- Kč.
 
Gasthof Kirchenwirt V Gosau - Solná Komora
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Gasthof Kirchenwirt V Gosau - Solná Komora, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 1. červen až pondělí 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4560,- Kč.
 
Gasthof Brandwirt
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Brandwirt, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 2. červen až úterý 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2055,- Kč.
 
Alpenhotel Dachstein
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Alpenhotel Dachstein, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 3. červen až čtvrtek 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7426,- Kč.
 
Vitalhotel Gosau
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Vitalhotel Gosau, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu úterý 5. červen až středa 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1826,- Kč.
 
Brandwirt
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Brandwirt, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 6. červen až sobota 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2527,- Kč.
 
Gasthof Kirchenwirt V Gosau - Solná Komora
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Gasthof Kirchenwirt V Gosau - Solná Komora, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 7. červen až úterý 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7600,- Kč.
 
Alpenhotel Dachstein
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Alpenhotel Dachstein, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 9. červen až sobota 16. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 12995,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Dachstein West podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal