Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Last Minute Dachstein West levně a dovolená Dachstein West autem a autobusem 2018/2019. Ubytování se stravou - včetně pobytů All Inclusive. Jezera, hory a lyžování na ledovci.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Dachstein West

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Dachstein West 2018/2019 a Last Minute zájezdy

Bad Ischl, Gasthof Pfandl - Léto
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Bad Ischl, Gasthof Pfandl - Léto, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu úterý 25. září až středa 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 950,- Kč.
 
Gosau, Gasthof Kirchenwirt - Zima
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Gosau, Gasthof Kirchenwirt - Zima, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. září až pátek 28. září, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1340,- Kč.
 
Annaberg, Gasthof Musikantenwirt** - Léto, Speciální Nabídka
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Annaberg, Gasthof Musikantenwirt** - Léto, Speciální Nabídka, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu neděle 30. září až pondělí 1. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 810,- Kč.
 
Lindwurm
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Lindwurm, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 30. září až neděle 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, v přírodě v aktuální ceně 13820,- Kč.
 
Heritage Hallstatt
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Heritage Hallstatt, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. říjen až čtvrtek 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8672,- Kč.
 
Lindwurm
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Lindwurm, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 6. říjen až úterý 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové, v přírodě levně v aktuální ceně 4580,- Kč.
 
Vitalhotel Gosau
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Vitalhotel Gosau, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 6. říjen až sobota 13. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 13054,- Kč.
 
Bad Goisern, Landhotel Agathawirt*** - Léto
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Bad Goisern, Landhotel Agathawirt*** - Léto, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 7. říjen až středa 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4570,- Kč.
 
Gatshof Pfandl
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v 2.5hvězdičkovém ubytování Gatshof Pfandl, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 7. říjen až čtvrtek 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5000,- Kč.
 
Lindwurm
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Lindwurm, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 7. říjen až středa 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3823,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Dachstein West podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal