Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka ubytování v chatách a chatkách v Rakousku za nejlepší ceny online ✅ Dovolená v luxusně zařízených chatách a chalupách v Rakousku. Last Minute chaty a chatky Rakousko. Rakousko 2019/2020.

Rakouskem.cz    >    

Chaty v Rakousku - Rakousko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Chaty v Rakousku podle termínu

Chaty Kreischberg
Dovolená Rakousko 2019 - Štýrsko v hvězdičkovém ubytování Chaty Kreischberg, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 29. říjen až čtvrtek 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 626,- Kč.
 
Chaty Kreischberg
Dovolená Rakousko 2019 - Štýrsko v hvězdičkovém ubytování Chaty Kreischberg, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 31. říjen až čtvrtek 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2189,- Kč.
 
Chaty Kreischberg
Dovolená Rakousko 2019 - Štýrsko v hvězdičkovém ubytování Chaty Kreischberg, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 18. listopad až neděle 24. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1877,- Kč.
 
Chaty Alpenparks Hagan Lodge Altaussee, Tauplitz
Dovolená Rakousko 2019 - Štýrsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Chaty Alpenparks Hagan Lodge Altaussee, Tauplitz, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 6. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1773,- Kč.
 
Chaty Alpenparks Hagan Lodge Altaussee, Tauplitz
Dovolená Rakousko 2019 - Štýrsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Chaty Alpenparks Hagan Lodge Altaussee, Tauplitz, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až pátek 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3545,- Kč.
 
Chaty Alpenparks Hagan Lodge Altaussee, Tauplitz
Dovolená Rakousko 2020 - Štýrsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Chaty Alpenparks Hagan Lodge Altaussee, Tauplitz, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 12. březen až středa 18. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 144 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7210,- Kč.
 

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal