Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v červenci 2020. Last Minute zájezdy do Rakouska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červenci v Rakousku. Rakousko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červenec v Rakousku.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená v Rakousku - červenec 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Rakouska v červenci 2020

Alpengasthof Bacher, St. Michael Im Lungau
Dovolená Rakousko 2020 - Lungau / St. Michael v 3hvězdičkovém ubytování Alpengasthof Bacher, St. Michael Im Lungau, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. červenec až úterý 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9140,- Kč.
 
Alpengasthof Bacher, St. Michael Im Lungau
Dovolená Rakousko 2020 - Lungau / St. Michael v 3hvězdičkovém ubytování Alpengasthof Bacher, St. Michael Im Lungau, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. červenec až sobota 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4320,- Kč.
 
Apartmány Salzburg, Dienten - Hochkönig
Dovolená Rakousko 2020 - Hochkönig v hvězdičkovém ubytování Apartmány Salzburg, Dienten - Hochkönig, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. červenec až sobota 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1658,- Kč.
 
Appartement Haus Auszeit (Ei)
Dovolená Rakousko 2020 - Flachau v hvězdičkovém ubytování Appartement Haus Auszeit (Ei), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. červenec až středa 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2802,- Kč.
 
Ferienwelt Kristall (Ei)
Dovolená Rakousko 2020 - Rauris v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienwelt Kristall (Ei), s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. červenec až pátek 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3877,- Kč.
 
Flattach, Gasthof Innerfraganter Wirt*** - All Inclusive,Lét
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v hvězdičkovém ubytování Flattach, Gasthof Innerfraganter Wirt*** - All Inclusive,Lét, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. červenec až sobota 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5370,- Kč.
 
Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale
Dovolená Rakousko 2020 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. červenec až pondělí 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5500,- Kč.
 
Hotel Elisabethpark
Dovolená Rakousko 2020 - Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Elisabethpark, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. červenec až středa 15. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 18713,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Golf
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Falkensteiner Club Funimation Katschberg
Dovolená Rakousko 2020 - Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Falkensteiner Club Funimation Katschberg, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. červenec až neděle 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, letní zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 10123,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Hotel Hunguest Heiligenblut
Dovolená Korutany levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Hunguest Heiligenblut s délkou 3 dní, v termínu 1. červenec 2020 až 3. červenec 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, letní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 3280 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1214 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Rakousko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal