Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Korutany v červnu 2020. Zájezdy do Rakouska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červnu v Rakousku. Korutany All Inclusive - pobyty Rakousko s ubytováním v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    
Korutany    >    

Dovolená Korutany v červnu - Červen v Rakousku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Korutany v červnu 2020

Flattach, Hotel Flattacher Hof **** - Léto S Korutanskou Kar
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v hvězdičkovém ubytování Flattach, Hotel Flattacher Hof **** - Léto S Korutanskou Kar, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. červen až pátek 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7640,- Kč.
 
Flattach, Pension Striednig - Léto
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v hvězdičkovém ubytování Flattach, Pension Striednig - Léto, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. červen až čtvrtek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1840,- Kč.
 
Flattach, Hotel Gletschermühle - Léto
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v hvězdičkovém ubytování Flattach, Hotel Gletschermühle - Léto, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. červen až sobota 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5670,- Kč.
 
Hotel Lorena Ossiachersee
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lorena Ossiachersee, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. červen až neděle 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5960,- Kč.
 
Camping Maltschacher See
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v hvězdičkovém ubytování Camping Maltschacher See, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. červen až neděle 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1539,- Kč.
 
Hotel Lorena Ossiachersee
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lorena Ossiachersee, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. červen až úterý 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7450,- Kč.
 
Hotel Urbani
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Urbani, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. červen až neděle 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6512,- Kč.
 
Skyline Hotel Atrigon
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Skyline Hotel Atrigon, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. červen až neděle 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4275,- Kč.
 
Hotel Fantur Ve Veldenu - Wörthersee
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Fantur Ve Veldenu - Wörthersee, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. červen až úterý 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6560,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Dětské hřiště
  • Tenis
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Hotel Lavendel V Ossiach Am See
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v hvězdičkovém ubytování Hotel Lavendel V Ossiach Am See, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. červen až pondělí 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4080,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 81 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Korutany podle měsíce odjezdu

Korutany All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal