All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Rakousku - červen 2022

Dovolená Rakousko v červnu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v červnu 2022. Zájezdy Rakousko za nejvýhodnější ceny online.

Rakousko v červnu 2022

Alexander
★★★
 • Domácí zvířata povolena
 • Klidná lokalita
 • Kuchyňský kout
 • Lednička
 • TV
 • 3 590 Kč
 • 2 944 Kč
 • - 18 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko v létě 2022 v lokalitě Bad Gastein, v místě Alexander v 3hvězdičkovém ubytování Alexander, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. červen až sobota 11. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 307 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 18 %, aktuálně v ceně 2944,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Apartmán Vorwies (Fügen)
  ★★
   
  • 2 543 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě 2022 v resortu Zillertal Arena v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Vorwies (Fügen) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. června do sobota 11. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 307 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 2543,- Kč.
  Apartmány Stöcklhof (Pettneu Am Arlberg)
  ★★★★
  • Klidná lokalita
  • Kuchyňský kout
  • TV
  • Wifi zdarma
  • Zastávka skibusu
   
  • 3 906 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě 2022 v lokalitě St. Anton, v místě Apartmány Stöcklhof (Pettneu am Arlberg) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Stöcklhof (Pettneu Am Arlberg), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. červen až sobota 11. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 307 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3906,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Apartmány Vallis Bella
  ★★★
  • Klidná lokalita
  • Lednička
  • TV
  • Zastávka skibusu
   
  • 2 564 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě 2022 v resortu Ischgl / Kappl, v místě Apartmány Vallis Bella v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vallis Bella od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. června do sobota 11. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 307 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2564,- Kč.
  Apartment Punggerhof (Kaltenbach)
  ★★
   
  • 1 429 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě 2022 v lokalitě Zillertal Arena v ?hvězdičkovém ubytování Apartment Punggerhof (Kaltenbach), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. červen až sobota 11. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 307 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 1429,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Apartments Am Bärenkopf
  ★★★★
  • Klidná lokalita
  • Kuchyňský kout
  • TV
  • Wifi zdarma
   
  • 6 431 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě 2022 v resortu Achensee, v místě Apartments am Bärenkopf v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartments Am Bärenkopf od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. června do sobota 11. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 307 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 6431,- Kč.
  Dachsteingasse (Sld700)
  ★★
   
  • 3 785 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě 2022 v lokalitě Schladming / Dachstein v ?hvězdičkovém ubytování Dachsteingasse (Sld700), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. červen až sobota 11. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 307 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3785,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Elsa
  ★★
   
  • 3 305 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě 2022 v resortu Vorarlbersko v ?hvězdičkovém ubytování Elsa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. června do sobota 11. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 307 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3305,- Kč.
  Entalhof
  ★★
   
  • 2 390 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě 2022 v lokalitě Skiwelt Brixental v ?hvězdičkovém ubytování Entalhof, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. červen až sobota 11. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 307 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 2390,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Fliegerklause
  ★★
   
  • 4 058 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě 2022 v resortu Kitzbühel / Mittersill v ?hvězdičkovém ubytování Fliegerklause od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. června do sobota 11. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 307 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 4058,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 94 nalezených

  Dovolenou Rakousko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Bulharsko červen, Černá Hora červen, Česká republika červen nebo například dovolenou Dominikánská republika červen? Další možností je třeba Egypt červen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Rakousko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rakousko nebo sekci dovolená s dětmi.