Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v červnu 2020. ✅ Zájezdy do Rakouska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si počasí v červnu v Rakousku. Rakousko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červen v Rakousku.

Rakouskem.cz    >    

Zájezdy a dovolená Rakousko v červnu - Červen v Rakousku

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy a dovolená v Rakousku 2020

Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale
Dovolená Rakousko 2020 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až neděle 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 197 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6600,- Kč.
 
Hotel Alphof
Dovolená Rakousko 2020 - Alpbachtal / Wildschönau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alphof, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až pátek 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 197 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7182,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Kirchberger Hof
Dovolená Rakousko 2020 - Kitzbühel / Mittersill v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kirchberger Hof, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až čtvrtek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 197 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4822,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Jufa Schladming
Dovolená Rakousko 2020 - Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Schladming, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až pondělí 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 197 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8387,- Kč.
 
Harmony Hotel Harfenwirt
Dovolená Rakousko 2020 - Tyrolsko v 3.5hvězdičkovém ubytování Harmony Hotel Harfenwirt, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 2. červen až úterý 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 198 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8658,- Kč.
 
Hotel Alphof
Dovolená Rakousko 2020 - Alpbachtal / Wildschönau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alphof, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 2. červen až pondělí 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 198 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 11340,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Jufa Schladming
Dovolená Rakousko 2020 - Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Schladming, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 2. červen až úterý 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 198 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8387,- Kč.
 
Posthotel Schladming
Dovolená Rakousko 2020 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Posthotel Schladming, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu úterý 2. červen až středa 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 198 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9915,- Kč.
 • Minibar
 • Bar
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Franz Ferdinand Mountain Resort Nassfeld
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Franz Ferdinand Mountain Resort Nassfeld, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 3. červen až středa 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 199 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy sportovní levně se slevou 23 % v aktuální ceně 8894,- Kč.
 
Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale
Dovolená Rakousko 2020 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 3. červen až neděle 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 199 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4400,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 228 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Rakousko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal