Lyžování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Rakousko 2022    >    

Dovolená v Rakousku - březen 2023

Dovolená Rakousko v březnu 2023. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v březnu 2023. Zájezdy Rakousko za nejvýhodnější ceny online.

Rakousko v březnu 2023

Základní informace

Dovolená Rakousko na jaře 2023 v lokalitě Vídeň, Andaz Vienna Am Belvedere (Wien) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Andaz Vienna Am Belvedere (Wien), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 1. březen až neděle 5. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 277 dní za aktuální cenu 11760,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, eurovíkendy. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.


Dovolená v Rakousku - březen 2023
Andaz Vienna Am Belvedere (Wien)
★★★★
 • Klimatizace
 • TV
 • Minibar
 • Bar
 • Fitness
 
 • 11 760 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku na jaře 2023 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Post od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 1. března do úterý 7. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 277 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 12980,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Post je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 190 cestovatelů).
Rakousko v březnu 2023
PostDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 12 980 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (190 hodnocení)

Základní informace

Dovolená Rakousko na jaře 2023 v lokalitě Vídeň, ibis Wien City v 3hvězdičkovém ubytování Ibis Wien City, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 1. březen až sobota 4. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 277 dní za aktuální cenu 3780,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, eurovíkendy levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.


Dovolená v Rakousku - březen 2023 - Ibis Wien City
Ibis Wien City
★★★
 • Klimatizace
 • TV
 • Golf
 • Bar
 
 • 3 780 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku na jaře 2023 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Edelweiss - Götzens od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 1. března do soboty 4. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 277 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 6240,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Edelweiss - Götzens je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 4 cestovatelů).
Dovolená v Rakousku - březen 2023 - Edelweiss - Götzens
Edelweiss - GötzensDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍
 
 • 6 240 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (4 hodnocení)
Dovolená Rakousko na jaře 2023 v lokalitě Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Lukasmayr, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 1. březen až pondělí 6. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 277 dní za aktuální cenu 7150,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 2 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 110 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Lukasmayr 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená v Rakousku - březen 2023 - Lukasmayr
LukasmayrDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 • 7 296 Kč
 • 7 150 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (110 hodnocení)
  Dovolená v Rakousku na jaře 2023 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Edelweiss - Götzens od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 1. března do úterý 7. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 277 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 11840,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Edelweiss - Götzens je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 4 cestovatelů).
  Rakousko v březnu 2023 - Edelweiss - Götzens
  Edelweiss - GötzensDoporučujeme
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 11 840 Kč

  Detail

  3.9/5 Skvělé (4 hodnocení)

  Základní informace

  Dovolená Rakousko na jaře 2023 v lokalitě Vídeň, Andaz Vienna Am Belvedere (Wien) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Andaz Vienna Am Belvedere (Wien), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 1. březen až sobota 4. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 277 dní za aktuální cenu 8820,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, eurovíkendy. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.


  Rakousko v březnu 2023 - Andaz Vienna Am Belvedere (Wien)
  Andaz Vienna Am Belvedere (Wien)
  ★★★★
  • Klimatizace
  • TV
  • Minibar
  • Bar
  • Fitness
   
  • 8 820 Kč

  Detail

  Základní informace

  Dovolená v Rakousku na jaře 2023 v lokalitě Vídeň, Hotel am Konzerthaus, v místě Hotel am Konzerthaus v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Am Konzerthaus od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 1. března do neděle 5. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 277 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 7760,- Kč.


  Rakousko v březnu 2023 - Hotel Am Konzerthaus
  Hotel Am Konzerthaus
  ★★★★
   
  • 7 760 Kč

  Detail

  Základní informace

  Dovolená Rakousko na jaře 2023 v lokalitě Vídeň, Andaz Vienna Am Belvedere (Wien) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Andaz Vienna Am Belvedere (Wien), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 2. březen až sobota 4. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 278 dní za aktuální cenu 5880,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, eurovíkendy levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.


  Rakousko v březnu 2023 - Andaz Vienna Am Belvedere (Wien)
  Andaz Vienna Am Belvedere (Wien)
  ★★★★
  • Klimatizace
  • TV
  • Minibar
  • Bar
  • Fitness
   
  • 5 880 Kč

  Detail

  Základní informace

  Dovolená v Rakousku na jaře 2023 v lokalitě Vídeň, ibis Wien City, v místě ibis Wien City v 3hvězdičkovém ubytování Ibis Wien City od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 2. března do soboty 4. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 278 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 3780,- Kč.


  Ibis Wien City
  Ibis Wien City
  ★★★
  • Klimatizace
  • TV
  • Golf
  • Bar
   
  • 3 780 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 472 nalezených

  Dovolenou Rakousko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Egypt březen, Francie březen, Guadeloupe březen nebo například dovolenou Chorvatsko březen? Další možností je třeba Itálie březen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rakousko nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal