Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Bad Kleinkirchheim 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Bad Kleinkirchheim za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Bad Kleinkirchheim. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Bad Kleinkirchheim - Bad Kleinkirchheim 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Bad Kleinkirchheim a Last Minute zájezdy

Kirchleitn Dorf Grosswild *** Zima 20/21
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Kirchleitn Dorf Grosswild *** Zima 20/21, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3665,- Kč.
 
Ortners Eschenhof: Lyžařský Pobyt 7 Nocí
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ortners Eschenhof: Lyžařský Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až pondělí 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 22680,- Kč.
 
Ortners Eschenhof: Lyžařský Pobyt 3 Noci
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ortners Eschenhof: Lyžařský Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až pátek 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9720,- Kč.
 
Alpenlandhof (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Alpenlandhof (Ei), s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až pátek 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3030,- Kč.
 
Alpenlandhof (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Alpenlandhof (Ei), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až čtvrtek 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 10605,- Kč.
 
Alpenlandhof (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Alpenlandhof (Ei), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 10605,- Kč.
 
Ortners Eschenhof: Lyžařský Pobyt 6 Nocí
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ortners Eschenhof: Lyžařský Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až čtvrtek 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 19440,- Kč.
 
Hotel St. Oswald
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel St. Oswald, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 23727,- Kč.
 
Alpenlandhof
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Alpenlandhof, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až neděle 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 11393,- Kč.
 
Apartmány Amadee
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Amadee, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5520,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 415 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bad Kleinkirchheim podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal