Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Bad Kleinkirchheim 2019 levně. Last Minute Bad Kleinkirchheim - zájezdy za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Rakousku 2019.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Bad Kleinkirchheim - Bad Kleinkirchheim 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Bad Kleinkirchheim a Last Minute zájezdy

Familienferiendorf Kirchleitn Großwild
Dovolená Rakousko 2019 - Bad Kleinkirchheim v hvězdičkovém ubytování Familienferiendorf Kirchleitn Großwild, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 24. únor až neděle 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8580,- Kč.
 
Hotel Kolmhof
Dovolená Rakousko 2019 - Bad Kleinkirchheim v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kolmhof, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 24. únor až úterý 26. únor, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6670,- Kč.
 
Hotel Kolmhof
Dovolená Rakousko 2019 - Bad Kleinkirchheim v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kolmhof, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 25. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 16670,- Kč.
 
Hotel Sportalm V Bad Kleinkircheimu - U Lanovky
Dovolená Rakousko 2019 - Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sportalm V Bad Kleinkircheimu - U Lanovky, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 27. únor až neděle 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9840,- Kč.
 
Kolmhof
Dovolená Rakousko 2019 - Bad Kleinkirchheim v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kolmhof, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 27. únor až pondělí 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 12918,- Kč.
 
Familienferiendorf Kirchleitn Großwild
Dovolená Rakousko 2019 - Bad Kleinkirchheim v hvězdičkovém ubytování Familienferiendorf Kirchleitn Großwild, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. březen až sobota 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8580,- Kč.
 
Thermenwelt Hotel Pulverer
Dovolená Rakousko 2019 - Bad Kleinkirchheim v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Thermenwelt Hotel Pulverer, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 2. březen až úterý 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 12232,- Kč.
 
Thermenwelt Hotel Pulverer
Dovolená Rakousko 2019 - Bad Kleinkirchheim v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Thermenwelt Hotel Pulverer, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 6. březen až úterý 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 25265,- Kč.
 
Alpenlandhof
Dovolená Rakousko 2019 - Bad Kleinkirchheim v hvězdičkovém ubytování Alpenlandhof, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 10. březen až čtvrtek 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8880,- Kč.
 
Apartmány Central - Skipas
Dovolená Rakousko 2019 - Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Central - Skipas, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 13. březen až sobota 16. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5880,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bad Kleinkirchheim podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal