Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Bad Kleinkirchheim 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Bad Kleinkirchheim za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Bad Kleinkirchheim. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Bad Kleinkirchheim - Bad Kleinkirchheim 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Bad Kleinkirchheim a Last Minute zájezdy

Jupiter
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Jupiter, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 3484,- Kč.
 
Schönwies
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Schönwies, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 4080,- Kč.
 
Alpenlandhof: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Alpenlandhof: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pátek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 8900,- Kč.
 
Alpenlandhof: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Alpenlandhof: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. květen až pondělí 10. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní, v aktuální ceně 10390,- Kč.
 
Alpenlandhof: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Alpenlandhof: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. květen až úterý 11. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 8900,- Kč.
 
Alpenlandhof: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Alpenlandhof: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až pondělí 10. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 4450,- Kč.
 
Edelweiss
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Edelweiss, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 3778,- Kč.
 
Weissmann
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Weissmann, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2543,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Domácí zvířata povolena
 
Schwalbe
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Schwalbe, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3706,- Kč.
 
Therme
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Therme, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2585,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 585 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bad Kleinkirchheim podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal