Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Last Minute Bad Kleinkirchheim levně a dovolená Bad Kleinkirchheim autem a autobusem 2018. Ubytování se stravou - včetně pobytů All Inclusive. Jezera, hory a lyžování na ledovci.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Bad Kleinkirchheim

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Bad Kleinkirchheim 2018 a Last Minute zájezdy

Hotel Kolmhof V Bad Kleinkirchheim
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Kleinkirchheim v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kolmhof V Bad Kleinkirchheim, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. srpen až sobota 25. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 10080,- Kč.
 
Hotel St. Oswald
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Kleinkirchheim v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel St. Oswald, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu úterý 21. srpen až středa 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2783,- Kč.
 
Hotel St. Oswald
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Kleinkirchheim v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel St. Oswald, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu středa 22. srpen až středa 5. září, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 38961,- Kč.
 
Ferienhaus Nocki
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Kleinkirchheim v hvězdičkovém ubytování Ferienhaus Nocki, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. srpen až úterý 28. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2676,- Kč.
 
Hotel Kolmhof V Bad Kleinkirchheim
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Kleinkirchheim v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kolmhof V Bad Kleinkirchheim, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 24. srpen až úterý 28. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7560,- Kč.
 
Hotel Sportalm V Bad Kleinkirchheim
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sportalm V Bad Kleinkirchheim, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 24. srpen až čtvrtek 30. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 12540,- Kč.
 
Kolmhof
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Kleinkirchheim v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kolmhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 24. srpen až pátek 31. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 16753,- Kč.
 
Kolmhof
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Kleinkirchheim v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kolmhof, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 24. srpen až pondělí 27. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7180,- Kč.
 
Ferienhaus Nocki
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Kleinkirchheim v hvězdičkovém ubytování Ferienhaus Nocki, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu sobota 25. srpen až středa 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5593,- Kč.
 
Kirchleitndorf Dorf Großwild
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Kirchleitndorf Dorf Großwild, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu neděle 26. srpen až středa 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 18594,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bad Kleinkirchheim podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal