Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Last Minute Bad Gastein levně a dovolená Bad Gastein autem a autobusem 2018. Ubytování se stravou - včetně pobytů All Inclusive. Jezera, hory a lyžování na ledovci.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Bad Gastein

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Bad Gastein 2018 a Last Minute zájezdy

Bad Gastein, Hotel Mozart*** - Léto
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Gastein v hvězdičkovém ubytování Bad Gastein, Hotel Mozart*** - Léto, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. srpen až pátek 24. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1830,- Kč.
 
Park Hotel Gastein
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Gastein v hvězdičkovém ubytování Park Hotel Gastein, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. srpen až neděle 26. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3481,- Kč.
 
Hotel Helenenburg Bad Gastein
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Gastein v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Helenenburg Bad Gastein, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 24. srpen až pátek 31. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 9976,- Kč.
 
Aktiv & Family Alpina Apartments
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aktiv & Family Alpina Apartments, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 24. srpen až pondělí 27. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4196,- Kč.
 
Aktiv & Family Alpina
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aktiv & Family Alpina, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 24. srpen až úterý 28. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6746,- Kč.
 
Hotel Helenenburg Bad Gastein
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Gastein v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Helenenburg Bad Gastein, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 26. srpen až středa 29. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 4106,- Kč.
 
Aktiv & Family Alpina Apartments
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aktiv & Family Alpina Apartments, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 26. srpen až sobota 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7086,- Kč.
 
Hotel Mozart, Bad Gastein
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Gastein v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Mozart, Bad Gastein, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 27. srpen až čtvrtek 30. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4610,- Kč.
 
Mondi Holiday Bellevue
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mondi Holiday Bellevue, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu úterý 28. srpen až pátek 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 18754,- Kč.
 
Bad Gastein, Hotel Mozart*** - Léto
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Gastein v hvězdičkovém ubytování Bad Gastein, Hotel Mozart*** - Léto, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu středa 29. srpen až čtvrtek 30. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1450,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bad Gastein podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal