Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Bad Gastein 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Bad Gastein za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Bad Gastein. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Bad Gastein - Bad Gastein 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Bad Gastein a Last Minute zájezdy

Hotel Norica Therme ****+
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Bad Gastein v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Norica Therme ****+, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2920,- Kč.
 
Johannesbad Hotel St. Georg (Ei)
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Johannesbad Hotel St. Georg (Ei), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9804,- Kč.
 
Kur & Sport Hotel Alpenblick (Ei)
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Bad Gastein v 3hvězdičkovém ubytování Kur & Sport Hotel Alpenblick (Ei), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5100,- Kč.
 
Park Hotel Gastein (Ei)
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Bad Gastein v hvězdičkovém ubytování Park Hotel Gastein (Ei), s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2162,- Kč.
 
Hotel Norica Therme ****+
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Bad Gastein v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Norica Therme ****+, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2920,- Kč.
 
Johannesbad Hotel St. Georg (Ei)
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Johannesbad Hotel St. Georg (Ei), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9804,- Kč.
 
Norica Therme Superior (Ei)
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Bad Gastein v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Norica Therme Superior (Ei), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12212,- Kč.
 
Kur & Sport Hotel Alpenblick (Ei)
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Bad Gastein v 3hvězdičkovém ubytování Kur & Sport Hotel Alpenblick (Ei), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5100,- Kč.
 
Haus Reitl Iii
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Bad Gastein v 3hvězdičkovém ubytování Haus Reitl Iii, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2553,- Kč.
 
Hotel Norica Therme **** Sup.
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Bad Gastein v hvězdičkovém ubytování Hotel Norica Therme **** Sup., s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 19409,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 624 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Bad Gastein podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal