Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku autobusem za nejlepší ceny online. ☀️ Last Minute dovolená v Rakousku autokarem. Levné autobusové zájezdy do Rakouska. Rakousko 2020 / 2021.

Rakouskem.cz    >    

Rakousko autobusem - Rakousko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Rakousko autobusem podle termínu

Dachstein
Dovolená Horní Rakousko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Dachstein s délkou 1 dní, v termínu 18. červenec 2020 až 18. červenec 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, letní zájezd autobusovou dopravou v ceně 980 Kč.
 
Po stopách medvědů ve štýrské Medvědí soutěsce
Dovolená Štýrsko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Po stopách medvědů ve štýrské Medvědí soutěsce s délkou 1 dní, v termínu 25. červenec 2020 až 25. červenec 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, letní zájezd autobusovou dopravou v ceně 799 Kč.
 
Z Bad Hofgastein až na Obří visutý most
Dovolená Rakousko 2020 - Bad Gastein v hvězdičkovém ubytování Z Bad Hofgastein až na Obří visutý most, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. srpen až sobota 1. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy poznávací levně se slevou 45 % v aktuální ceně 990,- Kč.
 
Okolí Zell Am See V Pohodě Na Kole
Dovolená Rakousko 2020 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Okolí Zell Am See V Pohodě Na Kole, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 7200,- Kč.
 
Páteční Vídeň
Dovolená Rakousko 2020 - Vídeň v hvězdičkovém ubytování Páteční Vídeň, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až pátek 7. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 440,- Kč.
 
Vídeň s vyhlídkou a plavbou po Dunaji
Dovolená Rakousko 2020 - Vídeň v hvězdičkovém ubytování Vídeň s vyhlídkou a plavbou po Dunaji, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 460,- Kč.
 
Zámek Schönbrunn
Dovolená Rakousko 2020 - Vídeň v hvězdičkovém ubytování Zámek Schönbrunn, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 460,- Kč.
 
Národní park Vysoké Taury
Dovolená Rakousko 2020 - Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Národní park Vysoké Taury, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy poznávací levně se slevou 36 % v aktuální ceně 2990,- Kč.
 
Kittenberské zahrady – Kremže – Tulln
Dovolená Rakousko 2020 - Vídeň v hvězdičkovém ubytování Kittenberské zahrady – Kremže – Tulln, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 610,- Kč.
 
Viedenská ZOO,labyrint a čarovný zámok Schonbrunn
Dovolená Rakousko 2020 - Vídeň v hvězdičkovém ubytování Viedenská ZOO,labyrint a čarovný zámok Schonbrunn, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 579,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 76 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal