Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Annaberg 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Annaberg za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Annaberg. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Annaberg - Annaberg 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Annaberg a Last Minute zájezdy

Gasthof Musikantenwirt - Annaberg
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Annaberg v 2hvězdičkovém ubytování Gasthof Musikantenwirt - Annaberg, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až středa 20. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 2730,- Kč.
 
Gasthof Musikantenwirt
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Annaberg v hvězdičkovém ubytování Gasthof Musikantenwirt, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až čtvrtek 21. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4200,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Prázdninová Vesnička Alpendorf Dachstein-West
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Annaberg v hvězdičkovém ubytování Prázdninová Vesnička Alpendorf Dachstein-West, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až čtvrtek 21. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2663,- Kč.
 
Gasthof Musikantenwirt - Annaberg
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Annaberg v 2hvězdičkovém ubytování Gasthof Musikantenwirt - Annaberg, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až čtvrtek 21. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 2730,- Kč.
 
Prázdninová Vesnička Alpendorf Dachstein-West
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Annaberg v hvězdičkovém ubytování Prázdninová Vesnička Alpendorf Dachstein-West, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až pátek 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2663,- Kč.
 
Prázdninová Vesnička Alpendorf Dachstein-West
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Annaberg v hvězdičkovém ubytování Prázdninová Vesnička Alpendorf Dachstein-West, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3549,- Kč.
 
Prázdninová Vesnička Alpendorf Dachstein-West
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Annaberg v hvězdičkovém ubytování Prázdninová Vesnička Alpendorf Dachstein-West, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až pondělí 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5323,- Kč.
 
Gasthof Musikantenwirt - Annaberg
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Annaberg v 2hvězdičkovém ubytování Gasthof Musikantenwirt - Annaberg, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až pátek 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 2730,- Kč.
 
Gasthof Musikantenwirt - Annaberg
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Annaberg v 2hvězdičkovém ubytování Gasthof Musikantenwirt - Annaberg, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až úterý 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 8180,- Kč.
 
Gasthof Musikantenwirt
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Annaberg v hvězdičkovém ubytování Gasthof Musikantenwirt, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až pátek 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2800,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 280 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Annaberg podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal