Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka lyžování v Rakousku 2021. ☀️ Pobyty v Alpách, dovolená v lyžařských střediscích se skipasem. Last Minute zájezdy Rakousko se stravou a službami v ceně. Rakousko levně 2021.

Rakouskem.cz    >    

Rakouské Alpy - Rakousko levně 2021

Vyhledávání zájezdů

Rakouské Alpy podle termínu

Das Alpenhaus Katschberg.1640
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Das Alpenhaus Katschberg.1640, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 5005,- Kč.
 
Ferienhotel Alber Alpenhotel
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Ferienhotel Alber Alpenhotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 10395,- Kč.
 
Hotel Alpenrose
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Tauplitz v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alpenrose, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 16723,- Kč.
 
Kur- Und Sporthotel Alpenblick
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Bad Gastein v 3hvězdičkovém ubytování Kur- Und Sporthotel Alpenblick, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 15111,- Kč.
 
Alpenblick (Zaz384)
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Zillertal Arena v 2hvězdičkovém ubytování Alpenblick (Zaz384), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2832,- Kč.
 
Alpenhotel Dachstein
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Alpenhotel Dachstein, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až pátek 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14983,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Alpenlandhof (Ei)
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Alpenlandhof (Ei), s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3030,- Kč.
 
Aparman Alpenrock (Ei)
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Aparman Alpenrock (Ei), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až úterý 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3581,- Kč.
 
Apartmány Das Alpenhaus Katschberg.1640 S Bazénem – St. Mich
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Apartmány Das Alpenhaus Katschberg.1640 S Bazénem – St. Mich, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7000,- Kč.
 
Apartmány Sonnenalpe
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Nassfeld v hvězdičkovém ubytování Apartmány Sonnenalpe, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až středa 10. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3479,- Kč.
 

Zobrazeno 71-80 z 1835 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal