All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Rakousko All Inclusive říjen 2022

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Rakousku v říjnu 2022. All Inclusive zájezdy do Rakouska v říjnu 2022 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

All Inclusive zájezdy do Rakouska v říjnu 2022

Falkensteiner Club Funimation
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 13 993 Kč
 • 11 194 Kč
 • - 20 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (124 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2022 v lokalitě Korutany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Club Funimation, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 1. říjen až čtvrtek 6. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 254 dní. Rekreace je se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 20 %, aktuálně v ceně 11194,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 124 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Falkensteiner Club Funimation je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Der Waldhof
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • Animační programy
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Dětské hřiště
  • Dětský koutek
  • Fitness
  • Golf
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Minibar
  • Nonstop recepce
  • Potápěčské centrum
  • Půjčovna kol
  • Půjčovna lyží
  • Surfování
  • TV
  • Vnější bazén
  • Wifi zdarma
  • Zastávka skibusu
   
  • 14 796 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (16 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Hotel je moc pekny, na perfektnim miste. Dobre vari, pratelsky personal.

  Dovolená Rakousko na podzim 2022 v resortu Kaprun / Zell am See, v místě Der Waldhof v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Der Waldhof od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 1. října do pátek 7. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 254 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 14796,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 16 cestovatelů).
  Post
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 5 994 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (183 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2022 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Post, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 1. říjen až středa 5. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 254 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 5994,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 183 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Post je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Post
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 8 991 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (183 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2022 v resortu Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Post od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 1. října do pátek 7. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 254 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 8991,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 183 cestovatelů).
  Post
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 4 620 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (183 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2022 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Post, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 1. říjen až úterý 4. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 254 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4620,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 183 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Post je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Post
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 4 496 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (183 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2022 v resortu Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Post od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 1. října do úterý 4. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 254 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 4496,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 183 cestovatelů).
  Post
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 2 997 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (183 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2022 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Post, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 1. říjen až pondělí 3. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 254 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 2997,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 183 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Post je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Sonnhof
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 6 080 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (56 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2022 v resortu Rauris v 3hvězdičkovém ubytování Sonnhof od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 2. října do čtvrtek 6. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 255 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6080,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 56 cestovatelů).
  Sonnhof
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 4 560 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (56 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2022 v lokalitě Rauris v 3hvězdičkovém ubytování Sonnhof, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 2. říjen až středa 5. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 255 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4560,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 56 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Sonnhof je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Post
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 4 620 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (183 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2022 v resortu Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Post od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 3. října do čtvrtek 6. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 256 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4620,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 183 cestovatelů).

  Zobrazeno 1-10 z 60 nalezených

  Dovolenou Rakousko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Maledivy All Inclusive říjen, Malta All Inclusive říjen, Maroko All Inclusive říjen nebo například dovolenou Mauricius All Inclusive říjen? Další možností je třeba Mexiko All Inclusive říjen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rakousko nebo sekci dovolená s dětmi.