Lyžování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Rakousko 2023    >    

Advent Rakousko - Rakousko 2023

Dovolená v Rakousku během adventu 2023. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku za nejlepší ceny online. Dovolená 2023 a Last Minute zájezdy do Rakouska. Rakousko 2023.

Advent Rakousko

Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Hochzillertal / Hochfügen v 3hvězdičkovém ubytování Aigner, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 3. prosinec až sobota 9. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 300 dní za aktuální cenu 8340,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 6 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Aigner 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Advent Rakousko - Rakousko 2023
Aigner
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 340 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená v Rakousku v zimě 2023 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v 3hvězdičkovém ubytování Aigner od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 6. prosince do úterý 12. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 303 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 8340,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Aigner je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 6 cestovatelů).
Advent Rakousko
Aigner
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 340 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Hochzillertal / Hochfügen v 3hvězdičkovém ubytování Aigner, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 8. prosinec až středa 13. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 305 dní za aktuální cenu 6950,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 6 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Aigner 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Advent Rakousko - Rakousko 2023 - Aigner
Aigner
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 950 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená v Rakousku v zimě 2023 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v 3hvězdičkovém ubytování Aigner od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 8. prosince do pátku 15. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 305 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 8340,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Aigner je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 6 cestovatelů).
Advent Rakousko - Rakousko 2023 - Aigner
Aigner
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 340 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tauern Spa, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 9. prosinec až středa 13. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 306 dní za aktuální cenu 15084,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 13 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Tauern Spa 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Advent Rakousko - Rakousko 2023 - Tauern Spa
Tauern Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 15 392 Kč
 • 15 084 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (13 hodnocení)

  Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

  Dovolenou Rakousko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Rakousko 2023, dovolenou Řecko 2023, dovolenou Slovensko 2023/2024 nebo například dovolenou Slovinsko 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Spojené arabské emiráty.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rakousko nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   InviaVýsledky jsou řazeny dle data a názvu ubytovaních zařízení.