All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Rakousko 2021 - First Minute Rakousko 2021

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Rakouska a dovolená Rakousko 2021 levně. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2021. Zájezdy do Rakouska s ubytováním. First Minute Rakousko 2021.

Rakousko podle termínu

Kolmhof
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 12 920 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (37 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kolmhof, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až čtvrtek 1. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 12920,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Kolmhof je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Kielhuberhof
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 870 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kielhuberhof od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do úterý 29. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6870,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Kielhuberhof
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 4 320 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kielhuberhof, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až pondělí 28. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, aktuálně v ceně 4320,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Kielhuberhof je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Katschberghof
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 680 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (34 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Katschberghof od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do středa 30. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9680,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Katschberghof
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 260 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (34 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Katschberghof, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až úterý 29. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7260,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Katschberghof je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Jufa Nockberge
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 040 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Korutany v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Nockberge od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do středa 30. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 7040,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Inner City
★★
 
  • 6 616 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Vídeň v ?hvězdičkovém ubytování Inner City, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až sobota 3. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6616,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Hubertus
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 600 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (52 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Mölltal / Ankogel v 3hvězdičkovém ubytování Hubertus od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do středa 30. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 7600,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Hotel Tauplitzerhof
★★★
 
  • 1 140 Kč

Detail

Dovolená Štýrsko levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Tauplitzerhof s délkou 2 dní, v termínu 26. červen 2021 až 27. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, letní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 1140 Kč.
Hotel Penzion Unterbräu
★★★★
👍👍👍👍
 
  • 5 680 Kč

Detail

3.5/5 Skvělé (3 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Skiwelt Brixental v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Penzion Unterbräu od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do středa 30. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5680,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 81-90 z 15723 nalezených

Dovolenou Rakousko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Itálie 2021, dovolenou Jordánsko 2021, dovolenou Kanárské ostrovy 2021/2022 nebo například dovolenou Kapverdské ostrovy 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kuba.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Rakousko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rakousko nebo sekci dovolená s dětmi.