Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Rakouska a dovolená Rakousko 2020 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2020. Zájezdy do Rakouska s ubytováním. First Minute Rakousko 2020.

Rakouskem.cz    >    

Rakousko 2020 - First Minute Rakousko 2020

Vyhledávání zájezdů

Rakousko podle termínu

Hotel Alpenblick Kreischberg
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kreischberg / Murau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alpenblick Kreischberg, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13050,- Kč.
 
Hostinec Unterwirt
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Hostinec Unterwirt, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4450,- Kč.
 
Ferienpark Kreischberg (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Ferienpark Kreischberg (Ei), s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3934,- Kč.
 
Ferienpark Kreischberg (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Ferienpark Kreischberg (Ei), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1967,- Kč.
 
Ferienhaus Nocki
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v hvězdičkovém ubytování Ferienhaus Nocki, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4164,- Kč.
 
Ferienhaus Nocki
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v hvězdičkovém ubytování Ferienhaus Nocki, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až úterý 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6246,- Kč.
 
Feriendorf Edelweiss **** - Zima 20/21
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Obertauern v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Feriendorf Edelweiss **** - Zima 20/21, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2016,- Kč.
 
Falkensteiner Hotel Schladming
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel Schladming, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 8580,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Golf
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Bad Ischl, Zima, Gasthof Pfandl-Zima
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Bad Ischl, Zima, Gasthof Pfandl-Zima, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2890,- Kč.
 
Ausseerland (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Tauplitz v 3hvězdičkovém ubytování Ausseerland (Ei), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2940,- Kč.
 

Zobrazeno 81-90 z 18967 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal