All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Rakousko 2021 - Rakousko levně 2021

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Rakouska a dovolená Rakousko 2021 levně. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2021. Zájezdy do Rakouska s ubytováním. Rakousko levně 2021.

Rakousko podle termínu

Pension Bergblick
★★★
👍👍👍👍
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětské hřiště
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Vnitřní bazén
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 3 090 Kč

Detail

3.8/5 Skvělé (45 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Dachstein West, v místě Pension Bergblick v 3hvězdičkovém ubytování Pension Bergblick, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až úterý 29. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 3090,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Pension Bergblick je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Panorama
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 5 640 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Zillertal 3000 / Hintertux v 3hvězdičkovém ubytování Panorama od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do úterý 29. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5640,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Norica Therme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 740 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (42 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Norica Therme, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až pondělí 28. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6740,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Norica Therme je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Norica Therme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 27 260 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (42 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Norica Therme od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do neděle 4. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 27260,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Musikantenwirt
★★
👍👍👍👍
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětský koutek
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 7 620 Kč

Detail

3.8/5 Skvělé (104 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Annaberg, v místě Annaberg im Lammertal v 2hvězdičkovém ubytování Musikantenwirt, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až sobota 3. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7620,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Musikantenwirt je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Möderle
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 17 765 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (10 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Pitztal v 3hvězdičkovém ubytování Möderle od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do středa 7. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 17765,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Lukasmayr
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 4 880 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (100 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Lukasmayr, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až středa 30. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, aktuálně v ceně 4880,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Lukasmayr je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Lukasmayr
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 660 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (100 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Lukasmayr od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do úterý 29. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální online ceně 3660,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Lindwurm
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 760 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (30 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Lindwurm, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až čtvrtek 1. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8760,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Lindwurm je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Latini
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 13 025 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (48 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Latini od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do čtvrtek 1. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 13025,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 71-80 z 15723 nalezených

Dovolenou Rakousko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Chorvatsko 2021, dovolenou Itálie 2021, dovolenou Jordánsko 2021/2022 nebo například dovolenou Kanárské ostrovy 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kapverdské ostrovy.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Rakousko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rakousko nebo sekci dovolená s dětmi.