Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Rakouska a dovolená Rakousko 2020 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2020. Zájezdy do Rakouska s ubytováním. Pobyty Rakousko 2020.

Rakouskem.cz    >    

Rakousko 2020 - Pobyty Rakousko 2020

Vyhledávání zájezdů

Rakousko podle termínu

Penzion Elisabeth
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Lungau / St. Michael v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Elisabeth, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3090,- Kč.
 
Mitterberg/ Gröbming, Zima,Hotel Berghof***- Speciální Nabíd
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Mitterberg/ Gröbming, Zima,Hotel Berghof***- Speciální Nabíd, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 12250,- Kč.
 
Mitterberg/ Gröbming, Zima, Hotel Berghof***
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Mitterberg/ Gröbming, Zima, Hotel Berghof***, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1990,- Kč.
 
Messmer
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Vorarlbersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Messmer, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14082,- Kč.
 
Mariandls Appartements Und Nebenhäuser
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Mariandls Appartements Und Nebenhäuser, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1704,- Kč.
 
Kreischberg Chalet
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kreischberg / Murau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kreischberg Chalet, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou , s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 15330,- Kč.
 
Kohlerhof (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kohlerhof (Ei), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 18494,- Kč.
 
Kaprun, Pension Bergblick***, Zima
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Kaprun, Pension Bergblick***, Zima, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1080,- Kč.
 
Chaty Alpenparks Hagan Lodge Altaussee, Tauplitz
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Tauplitz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Chaty Alpenparks Hagan Lodge Altaussee, Tauplitz, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8300,- Kč.
 
Hotel-Gasthof "Zur Mühle"
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Hotel-Gasthof "Zur Mühle", s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 21861,- Kč.
 

Zobrazeno 61-70 z 18967 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal