Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Rakouska a dovolená Rakousko 2020 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2020. Zájezdy do Rakouska s ubytováním. Zájezdy Rakousko 2020.

Rakouskem.cz    >    

Rakousko 2020 - Zájezdy Rakousko 2020

Vyhledávání zájezdů

Rakousko podle termínu

Termální Hotel Kirchler
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Zillertal 3000 / Hintertux v hvězdičkovém ubytování Termální Hotel Kirchler, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9360,- Kč.
 
Tauernhotel Wisenegg Obertauern
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Obertauern v 3hvězdičkovém ubytování Tauernhotel Wisenegg Obertauern, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8950,- Kč.
 
Tauernhotel Wisenegg Obertauern
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Obertauern v 3hvězdičkovém ubytování Tauernhotel Wisenegg Obertauern, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5960,- Kč.
 
Sporthotel Piz Buin
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sporthotel Piz Buin, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 25190,- Kč.
 
Sporthotel Piz Buin
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sporthotel Piz Buin, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 35986,- Kč.
 
Roomz Vienna Prater (Sg)
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Vídeň v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Roomz Vienna Prater (Sg), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8302,- Kč.
 
Roomz Vienna Prater (Sg)
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Vídeň v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Roomz Vienna Prater (Sg), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 10544,- Kč.
 
Premium App Sonnenbahn
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Premium App Sonnenbahn, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2743,- Kč.
 
Pfandl
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Dachstein West v 2hvězdičkovém ubytování Pfandl, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2959,- Kč.
  • Dětské hřiště
  • Klidná lokalita
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Penzion Savisalo Ramsau Am Dachstein
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Savisalo Ramsau Am Dachstein, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 11580,- Kč.
 

Zobrazeno 51-60 z 18967 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal