Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Rakouska a dovolená Rakousko 2021 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2021. Zájezdy do Rakouska s ubytováním. Dovolená Rakousko 2021.

Rakouskem.cz    >    

Rakousko 2021 - Dovolená Rakousko 2021

Vyhledávání zájezdů

Rakousko podle termínu

Krimml, Landhaus Rosengartl - Zima
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Zillertal Arena v hvězdičkovém ubytování Krimml, Landhaus Rosengartl - Zima, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2095,- Kč.
 
Kirchenwirt
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Kirchenwirt, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 10930,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Kaprun, Pension Bergblick***, Zima
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Kaprun, Pension Bergblick***, Zima, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1080,- Kč.
 
Kaprun, Apartmány Elto - Zima
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Kaprun, Apartmány Elto - Zima, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 844,- Kč.
 
Jufa Hochkar Na Hochkaru - 200 M Od Lanovky
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Hochkar v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Hochkar Na Hochkaru - 200 M Od Lanovky, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13950,- Kč.
 
Jufa Hochkar Na Hochkaru - 200 M Od Lanovky
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Hochkar v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Hochkar Na Hochkaru - 200 M Od Lanovky, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 11160,- Kč.
 
Hotel Zeitgeist Ve Vídni
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Zeitgeist Ve Vídni, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 18750,- Kč.
 
Hotel Zeitgeist Ve Vídni
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Zeitgeist Ve Vídni, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 15000,- Kč.
 
Hotel Zeitgeist Ve Vídni
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Zeitgeist Ve Vídni, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až úterý 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 20450,- Kč.
 
Hotel Wisenegg - Polopenze
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Lungau / St. Michael v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wisenegg - Polopenze, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až středa 10. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 13980,- Kč.
 

Zobrazeno 31-40 z 20204 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal